Zobacz temat - [MG ZT] Nie dzialajace pokretlo regulacji glosu i brak glosu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [MG ZT] Nie dzialajace pokretlo regulacji glosu i brak glosu

gandi84 - Pią Paź 05, 2012 16:48
Temat postu: [MG ZT] Nie dzialajace pokretlo regulacji glosu i brak glosu
Wymienilem sobie 3 dni temu glosniczki na hertze zestaw 165 + gwizdki, wszystko latalo ladnie do nastepnego dnia... zaczelo sie od tego ze nie bylo glosu po wlaczeniu radia. wylaczylem auto wlaczylem to samo. postalo ze 4 godziny glos sie pojawil. dzisiaj rano tez byl jak auto stalo cala noc a teraz juz nie ma i nie da sie nic z tym zrobic. Radio chodzi pokazuje stacje lub CD nr kawalka itd ale nie ma kompletnie glosu. a pokretlo nie dziala do podglasniania, podczas krecenia tam i spowrotem nie pokazuje sie tez skala podglasniania lub sciszania. Moze ktos pomoc?
sash997 - Sob Paź 06, 2012 14:43

może radio szlak trafił??
gandi84 - Nie Paź 07, 2012 10:15

No radio dziala, przenacza kanaly, na zmieniarke itd... ale nie ma glosy ani nie dziala skala przy kreceniu.
Bartek8508 - Nie Paź 07, 2012 11:38

Miałem tak kiedyś i okazało się, że pękła ścieżka na płytce. Może potencjometr nie łączy? Musisz rozebrać radio i z lupą szukać zimnych lutów albo przerw.
greg-si - Nie Paź 07, 2012 15:44

a może spróbuj poruszać gałką góra/dół/lewo/prawo przy kręceniu?
jak jest wyrwany potencjometr to może na chwilę się uda coś przestawić

gandi84 - Nie Paź 07, 2012 22:54

Hmmm dzisiaj radio zaczelo grac... na jakis czas. Narzeczona siedziała w aucie i podobno jak z niego wyszedlem i trzasnalem drziwami od kierowcy to przestalo grac... a jak wszedlem i trzasnalem znowu to grac zaczelo... dziwna rzecz. Moze jakies zwarcie jest gdzies sie moze kablem poprzecierały... musze obkukac w tyg...
LookMyWay - Pon Paź 08, 2012 09:39

Ja tak miałem w polonezie, że nie było nic słychać dopiero jak sie mocniej zamknęło drzwi czy puknęło ręką to zaczynało grac. Okazało się, że kabel plusowy glosnika dotykał blachy drzwi i przez to łączył jak sie troche przestawił.
gandi84 - Sro Paź 17, 2012 19:35

Oki wiec udalo mi sie ustalic, glosnik stykal mi sie z obudowa dzrwi i cos zwieralo, jak sie trzasło drzwiami to zaczynalo grac:) Juz jest git i lata jak nalezy:)