Zobacz temat - [r45]Czy warto kupić?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [r45]Czy warto kupić?

kpolski - Nie Paź 14, 2012 10:22
Temat postu: [r45]Czy warto kupić?
Witam. Mam zamiar kupić inne auto i chciałbym się poradzić roverka 45 który jest w linku czy wart jest uwagi. Do wyboru mam także audi a4 z 2000r 1.6 z niemiec za 2500 euro. Zastanawiam się co wybrac audi czy rovera słyszałem ze audi mają aluminiowe zawieszenie i szybko się zużywa problemy są z nim.
I jeszcze jedno czy w 45 jest taki sam problem jak w 600 i 400 z wybierkiem biegów, lewarek dzwoni w czasie jazdy.

http://otomoto.pl/rover-45-C26416108.html

MARQS - Nie Paź 14, 2012 10:41

Witam, osobiście posiadam R45 od kwietnia, model w Dieslu jest ok. Lewarek dzwonił, jest jednak na to sposób opisany na forum. Z roverka jestem zadowolony, jak pisałem R 45 Diesel 200 r. Nie mogę się wypowiedzieć o benzynce, jednak reszta taka jak zawieszenie itp jest ok. Części są dostępne w przyzwoitych cenach (oczywiście myślę o zamiennikach). Reasumując POLECAM markę Rover. Przed zakupem nawet nie brałem pod uwagę tej marki, jest to czysty przypadek i BARDZO, BARDZO MIŁE ROZCZAROWANIE. Pozdrawiam MARQS.
kpolski - Nie Paź 14, 2012 10:47

A co sądzisz o roverze z linku?
MARQS - Nie Paź 14, 2012 11:18

SEDANIK, KOLOREK IDENTYCZNY jak mój. Reszta ? Samochodzik trzeba zobaczyć osobiście. Na fotkach wszystko jest piękne. Proponuję zabrać z sobą kogoś kto ma troszkę pojęcia o motoryzacji. Trzeba sprawdzić zawieszenie, czy nie był bity itd. itd. itd. :mrgreen: