Zobacz temat - [R75] Koło dwumasowe.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Koło dwumasowe.

Damian92 - Sob Paź 27, 2012 12:21
Temat postu: [R75] Koło dwumasowe.
Witam wszystkich klubowiczów. Jak w temacie spotkała mnie wątpliwa przyjemność wymiany koła dwumasowego w moim Rover 75 2.0 CDT 116 KM 2001r. W sklepie razem z wysprzęglikiem krzyknęli 3500 zł :shock: Czy ktoś z was zna może jakiś tańszy sklep ?? czy to koło trzeba wymieniać od razu z wysprzęglikiem ?? i czy jest szansa zamontowania zamiennie zwykłego jednomasowego koła ?? byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź :) z góry dzięki i pozdrawiam :)
MaReK - Sob Paź 27, 2012 12:31

Było już o tym kilka razy na forum wspominane, nawet tu pod Twoim tematem, jest zestaw 5ciu tematów traktujących o Twoim problemie.

Nie wiem jak dawno wymieniałeś sprzęgło i wysprzęglik. Jeśli dawno, to nie stoi nic na przeszkodzie abyś go wymienił, bo to wszystko to jest ta sama, żmudna robota. A co do koła, ja osobiście zregenerowałem jakiś czas temu i jestem zadowolony. Minął już spory okres czasu, zrobiłem wiele kilometrów, jeżdżę stylem mieszanym, agresywnie/spokojnie. Więc może to jest alternatywa.

Pozdrawiam,

Damian92 - Sob Paź 27, 2012 13:03

a mógłbyś kolego podpowiedzieć gdzie zregenerowałeś i ile to kosztowało ?
MaReK - Sob Paź 27, 2012 13:45

Mogę kolego, np. tu jest wszystko opisane http://forum.roverki.eu/v...p=644518#644518
Damian92 - Sob Paź 27, 2012 14:04

dzięki wielkie :)
apples - Sob Paź 27, 2012 16:36


Damian92! Temat zamykam.

Odpowiedź na Twoje pytanie udzielił kolega MaReK.

Proszę kierować się jego wskazówkami, a następnym razem zanim założysz nowy temat użyj funkcji Szukaj
lub przejrzyj Workshop Manual ROVERki.pl. :wink:

Pozdrawiam,
apples