Zobacz temat - [R400]Kilka problemów do rozwiązania...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400]Kilka problemów do rozwiązania...

Patriko2009 - Pon Lis 05, 2012 17:45
Temat postu: [R400]Kilka problemów do rozwiązania...
Witam.To mój pierwszy temat na forum.Mam kilka problemów ze swoim Roverem a mianowicie:
-Kontrolka od rezerwy nie zaświeca sie gdy powinna ,wskazówka dochodzi do białej kreski czasem nawet jest na niej a kontrolka nie reaguje.Sprawdzałem żaróweczke i jest wszystko ok.Szukałem troche na forum i nie znalazłem rozwiązania.Co moze powodowac to że kontrolka nie reaguje?
-w podsufitce są miejsca które sie odkleiły nie wiem co moge z tym zrobic i jak to zdemontowac czym kleic?
-przecieka mi zbiorniczek od wspomaganie wiem że to dosyc popularny problem ale co z tym zrobic?

bizon - Pon Lis 05, 2012 17:55

Patriko2009 napisał/a:
Co moze powodowac to że kontrolka nie reaguje?

Plywak w zbiorniku moze sie zacial.

Patriko2009 napisał/a:
w podsufitce są miejsca które sie odkleiły nie wiem co moge z tym zrobic i jak to zdemontowac czym kleic?

o tym akurat duzo tematow bylo.

Patriko2009 napisał/a:
przecieka mi zbiorniczek od wspomaganie wiem że to dosyc popularny problem ale co z tym zrobic?

jak zbiornik to wymienic, jak na wezach to uszczelnic

Patriko2009 - Pon Lis 05, 2012 18:02

Ale jakby sie pływak zaciął to wskazówka paliwa wogóel by nie pokazywała stanu paliwa ,jak sie zatankuje to wskazówka zmienia połozenie .
sTERYD - Pon Lis 05, 2012 22:14

a ile wchodzi paliwa do zbiornika jak wskazówka dojdzie do ostatniej kreski?
jak mniej niż 45 litrów, to jeszcze musisz trochę wyjeździć, żeby się żarówka zaświeciła.
jak się zdejmie zbiornik, to potem strasznie trudno jest go zawiesić tak, żeby wskazówka działała jak trzeba, natomiast rezerwa zapala sie mniej więcej wtedy kiedy trzeba.