Zobacz temat - [Land Rover] centralny zamek - dziwne objawy usterki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Land Rover] centralny zamek - dziwne objawy usterki

magik_22 - Pią Lis 09, 2012 20:57
Temat postu: [Land Rover] centralny zamek - dziwne objawy usterki
Witam wszystkich.

Od około miesiąca centralny zamek w moim ferdku oszalał i zamykanie samochodu powoduje pojawienie się uśmiechu na twarzach znajomych.
Jeśli zamykam pilotem alarm się załączy ale centralny nie zadziała. Ale odkryłem że jeśli otworzę i zamknę drzwi pasażera drzwi się zamykają. Nie działa otwieranie i zamykanie drzwi klawiszem na konsoli. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce do pozycji przed rozruchem w zamkach wszystkich drzwi słychać "domknięcie".

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam

piotrwaleczek - Nie Lis 11, 2012 11:30

Witam. Ja mam mojego ferdka po przekładce i mam taki problem żeby się centralny zamknoł to musze otworzyć i zamknąc drzwi pasażera i wtedy się zamknie jeśli tego nie zrobie to tytlko mrugnie kierunkami i się uzbroi. Czy da się coś z tym zrobić ?? Nie będe się rozpisywał na kolejny temat.
Boncky - Sob Lis 17, 2012 14:27

przeczyścić styki na drzwiach pasażera, sprawdzić wiązkę w drzwiach ta która idzie miedzy drzwiami a kabiną, często się tam łamią kable i potem zamek szaleje. ściągnąć osłonę i przelecieć wiązkę