Zobacz temat - R400, 2.0Si poszukiwany
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - R400, 2.0Si poszukiwany

greg-si - Pon Lis 12, 2012 22:13
Temat postu: R400, 2.0Si poszukiwany
Cze
Jak już niektórzy wiedzą, szukam 4`sety. Oglądałem już to i owo i narazie same strucle (nieźle nadziane niespodziankami...).
Ogólnie to priorytetem jest ZDROWA BUDA BEZ RDZY. To najważniejsze kryterium. Druga rzecz równie ważna to silnik 2.0Si czy czysta benzyna czy z LPG to mi już ryba. Reszta to sprawy mniej ważne choć nie chcę koloru srebrnego.
Ja już nie patrzę obiektywnie dlatego proszę rzućcie okiem na tego:
http://moto.allegro.pl/ro...2762830117.html
Mam ponad 500km więc jechał nie będę żeby sobie obejrzeć. Może ktoś by rzucił okiem kto mieszka w okolicy?
Jutro dopiszę szczegóły jak się gdzieś dodzwonię ;)

Z góry dzięki :)

brkzzz - Sro Lis 14, 2012 00:03

Na zdjęciach wygląda ładnie, ale są one zrobione w taki sposób, żeby było widać jak najmniej. Brakuje prawego przedniego halogenu i dekielka alusów z tej samej strony.
ADI-mistrzu - Sro Lis 14, 2012 08:35

Przypuszczam niespodziankę po stronie kierowcy, bo niema zdjęcia.
bociannielot - Sro Lis 14, 2012 11:16

nie tylko boku nie ma, nie ma silnika, ogólnie mało fot...greg-si, poproś może o fotki bo do Polkowic rzut beretem to raczej nie jest od Ciebie ;)
greg-si - Sro Lis 14, 2012 18:44

Z fotkami jest problem bo człowiek nie ogarnia zdjęć i kompa. Córka będzie dopiero w weekend tylko nie wiadomo który.
Co do auta. 166kkm przebiegu, przegląd niedawno zrobiony (3 tygodnie temu) a OC do 9.12.2012. W samochodzie wszystko sprawne, malowany dach (spadła dachówka i było lekkie wgniecenie od strony kierowcy przy szybie) ale chyba nie cały tak że nic nie widać. Zamalowana również rysa na drzwiach. Podobno brak jakiejkolwiek rdzy.
O halogenie człowiek powiedział że został skradziony w okolicach święta zmarłych. W tym momencie drugi halogen również zdjęty i otwory zaślepione.
Samochód mają od wakacji i sporo w niego zainwestowali bo był zaniedbany jednak córka powiedziała że zbyt pochopnie go kupiła.

Niestety mam zbyt daleko żeby sobie go obejrzeć tak o. Do tego cena nie jest jakaś atrakcyjna a jak dojdzie jeszcze OC to wogóle robi się kiepsko. Szukam kogoś kto mi go zobaczy ale bez parcia czasowego.

Co do zdjęć to mi się nie podoba spasowanie przedniego zderzaka/maski. No ale to wiadomo, jedna zaspa i może wszystko szlag trafić bez uszczerbku na niczym innym prócz spasowania właśnie. Nawet pasuje jakieś trącenie przodem bo ten halogen który został zdemontowany był pęknięty. Więc tutaj byłoby trzeba dobrze oblukać czy coś było z przodem.