Zobacz temat - [r620] zawór sterujący podciśnieniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [r620] zawór sterujący podciśnieniem

Slepiecc - Nie Lis 18, 2012 10:27
Temat postu: [r620] zawór sterujący podciśnieniem
czy ten zawór może być odpowiedzialny za błąd 34
kadzaf - Nie Lis 18, 2012 16:04
Temat postu: Re: [r620] zawór sterujący podciśnieniem
Slepiecc napisał/a:
czy ten zawór może być odpowiedzialny za błąd 34

proponuje zalepic EGR (jesli tego nie zrobiłes jeszcze ) i ewent skasowac byki i dalej cieszyc sie z przyjemnosci jazdy :mrgreen: a tak po za tym zawor który jest na zdjeciu to jebst własnie od EGRu. a bład 34 wskazuje na cewke czasu wtrysku wiec raczej nie zniknie ten błąd.

karol6376 - Nie Lis 18, 2012 18:18

kadzaf, a czemu proponujesz zaślipić EGR? Aż taka jest różnica w jeździe z zaślepionym? Ja u siebie planuje zaślepić, ale jedni polecają a drudzy odradzają i sam nie wiem.
kadzaf - Nie Lis 18, 2012 18:26

karol6376 napisał/a:
u siebie planuje zaślepić, ale jedni polecają a drudzy odradzają i sam nie wiem.

Odkrec kolektor ssacy to zobaczysz ile jest w nim syfu (co wpływa negatywnie na osiagi ) ,to samo odma w parze z EGR robia brud. dlatego odradzam.

karol6376 - Nie Lis 18, 2012 18:30

kadzaf napisał/a:
karol6376 napisał/a:
u siebie planuje zaślepić, ale jedni polecają a drudzy odradzają i sam nie wiem.

Odkrec kolektor ssacy to zobaczysz ile jest w nim syfu (co wpływa negatywnie na osiagi ) ,to samo odma w parze z EGR robia brud. dlatego odradzam.


No wlaśnie miałem ostatnio przyjemność odkręcania tego kolektora i był cały zasyfiony taką czarną mazią, troche go wyczyściłem, czyli mowisz, że to wszystko dzięki EGR cały ten syf trafia tam?

szoso - Nie Lis 18, 2012 18:31

jest co czyścić po tylu latach, w dolocie zmniejsza się prześwit przez ten syf a co za tym idzie spadają osiągi
warto wszystko wyczyścić i zaślepić egr i syfu już nie będzie

kadzaf - Nie Lis 18, 2012 18:37

karol6376 napisał/a:
czyli mowisz, że to wszystko dzięki EGR cały ten syf trafia tam?

EGR,odma ,turbina
Tego trzeciego nie da sie wykluczyc troszke zawsze bedzie ,ale te dwie pierwsze mozna inaczej zastapic(egr zaslepic ,odme puscic gdzies indzieJ)