Zobacz temat - [R820] Podgrzewanie foteli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [R820] Podgrzewanie foteli

ggalach1 - Czw Gru 20, 2012 22:16
Temat postu: [R820] Podgrzewanie foteli
Witam. Jako, że mamy zimę chciałem rano skorzystać z podgrzewanych foteli w moim roverku. No i tutaj przykra niespodzianka. Owszem świeci się światełko na włączniku ale fotele zimne jak skaja w starym maluchu. Ktoś miał podobny problem? Jakieś rady od czego zacząć? Tam idzie jakiś bezpiecznik i gdzie go ewentualnie szukać? Dodam, że obydwa fotele nie grzeją. Ahaaaa i jeszcze nie raz jak włączam to świeci się ta lampka na włączniku a nie raz nic.
soviet100 - Nie Gru 23, 2012 09:11

Najłatwiej sprawdzisz czy działa :

zobacz wtyczkę 2 pinową co idzie do oparcia fotela po włączeniu napięcia powinno być napięcie akumulatora.

Podgrzewane fotele są źle rozwiązane w roverze czasami trzeba czekać nawet ponad 20 minut zanim zaczną grzać dlatego ja będę maty przekładać .

AndrewS - Nie Gru 23, 2012 23:21

soviet100 napisał/a:
trzeba czekać nawet ponad 20 minut zanim zaczną grzać


własnie ile czekałeś ??
ale soviet z tymi 20 min to przesadziles, ja siadlem dzis przy -7 i zacząłem je czuć po kilku kilometrach nie całe 10min tak pi razy oko 7 min :-)

Yog-Sothoth - Pon Gru 24, 2012 12:10

To u mnie albo bardzo słabo działają, albo tylko mi się wydaje że jest podgrzewanie :) Tak czy inaczej coś trzeba będzie z tym zrobić w przyszłości..
soviet100 - Sob Gru 29, 2012 13:42

Po kilku km bardzo super , jak wsiądę do passata to czuć je od razu . Do tego w roverze raz nie grzeją a jak zaczną grzać to potrafią w dupe parzyć . Najlepsza opcja to wymienić maty grzewcze na te z Vw
AndrewS - Sob Gru 29, 2012 14:19

to że w nowych jest znacznie szybciej to ja wiem,
tylko pytanie czy ten passat to jest z tego samego rocznika co rover ??
obstawiam ze ten rocznik to grzanych siedzen nie ma wcale :P

dzis -5 samochod stal na dworze, odpalilem i skrobalem szyby, jak siadlem to juz bylo czuc wyraźna roznice,
zreszta to nie tylko moja opinia, bo znacznie czesciej ogrzewania siedzen uzywa moja zona,
takich przypadków jakie opisujecie u mnie nie ma moze dlatego ze moj jest z konca produkcji 99r.
ale Senn,a jest z 96 i tez nie marudził mi na siedzenia

soviet100 - Czw Sty 03, 2013 17:24

A co to za różnica z którego roku jest samochód?

W matach jest drut oporowy i tyle to się nie zużywa .