Zobacz temat - [R200] Problem z immo który już mnie przerasta...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Problem z immo który już mnie przerasta...

jrdarus1 - Pią Gru 21, 2012 09:55
Temat postu: [R200] Problem z immo który już mnie przerasta...
Witam, mam spory problem z immo, zacznę od początku, pilot raz działał raz nie działał brał za drugim trzecim ale działał, po tym jak oddałem roverka dziewczynie na drugi dzień przestał całkowicie działać już chciałem zamawiać nowy komp centralkę i pilota ale jednak jeszcze dałem szanse staremu pilotowi i przeczyściłem go dokładnie kontaktem w sprayu po czym śmigał rewelacyjnie brał za pierwszym jak nigdy wszystko było cacy...1dzień... na drugi dzień z rana znów to samo nie działa... z relacji dziewczyny wyglądało to tak :pilot nie działa (dioda nie mruga) po otwarciu kluczykiem również nie mrugała dopiero gry włożyła kluczyk do stacyjki i przekręciła to się dioda włączyła i zaczął wyć, pojechałem na miejsce (mróz jak hoho) sprawdziłem bezpieczniki, całe, odpiąłem akumulator odczekałem i podpiąłem, próba zsynchronizowania, klapa. ręce opadają czy ktoś wie o co chodzi? czy problem leży po stronie pilota? czy może czegoś innego? błagam o pomoc :beczy:
Adrian - Pią Gru 21, 2012 11:25

Tyle tematów jest o pilotach i immo, ale chyba nikt ich nie czyta do momentu, aż wszystko się psuje na amen... :orety: Mogłeś się w tym czasie zabezpieczyć i dokupić oraz doprogramować pilota oraz zorganizować kod do awaryjnego odblokowywania immo...Trzeba teraz zacząć od najprostszych spraw? Baterię sprawdzałeś/wymieniałeś?
ADI-mistrzu - Pią Gru 21, 2012 14:23

Zdjęcie płytki pilota w obu stron zamieść tutaj w dobrej jakości.
zdzichu - Pią Gru 21, 2012 23:35

W tych pilotach są mikroprzełączniki nadpłytkowe, i zdarza się że pod nim pęknie ścieżka. Wtedy czasem łączy a czasem nie. Przełącznik niby sprawny (na nóżkach sygnał jest) Zwłaszca jeżeli gumę masz wygniecioną to daj go do sprawdzenia bo ona powinna go dociskać a jeżeli jest lużna to pzełącznik się rusza i ścieżka może pęknąć.
Harry - Sob Gru 22, 2012 00:11

uszkodzony pilot jest
jrdarus1 - Nie Gru 23, 2012 10:22

poszedlem do zwykłego elektryka od TV, poczekałem 5 min. zapłaciłem 5zł i hula, poprawił parę lutów. temat do zamknięcią.