Zobacz temat - [Rover 820 Ti] problem ze sprzegłem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [Rover 820 Ti] problem ze sprzegłem

Wojnoch - Sro Sty 02, 2013 15:04
Temat postu: [Rover 820 Ti] problem ze sprzegłem
Witam.Mam problem z wrzucaniem biegów na włączonym silniku.Wsteczny nie daje się włączyć bez zgrzytu jedynie na siłę.W zeszłym roku założyłem nowy komplet sprzegła marki valeo,nowy wysprzęglik a miesiąc temu nowa pompę sprzęgła. Pedał bierze na samym dole, nie chce wracać, muszę wyciągać go stopa.
Yog-Sothoth - Czw Sty 03, 2013 16:45

U mnie za pierwszym razem pedał wpadał i było to wynikiem padniętego wysprzęglika, także imo tutaj tkwi problem.
Vigoslaw - Pią Sty 04, 2013 08:32

U mnie jak miałem pedał w podłodzę, to spadłą linka cięgła na wysprzęgliku, bo była źle założona po wymianie sprzęgła...

Pozdrawiam,

V.

Matexx - Nie Sty 06, 2013 22:32

zobacz czy jest wysprzęglik mokry od spodu auta, jezeli jest mokry od płynu hamulcowego to padł.. mozesz też również kupić zestaw naprawczy za 15zł uszczelek i go złożyć ale długo nie pochodzi.. a jaki kupowałeś nowy?:
Wojnoch - Pon Sty 07, 2013 13:27
Temat postu: [R 820Ti] Wysprzęglik
Wysprzęglik nie był z tych najlepszych, kupie chyba teraz w Inter Cars za 170zł. Sprawdziłem wysprzęglik - jest suchy.
Senn - Pon Sty 07, 2013 22:07

Wojnoch, czy po wymianie kompletu sprzęgła działało to dobrze, czy problem istnieje od początku. Może po prostu układ jest zapowietrzony.

P.S. Gdzie kupiłes nową pompę sprzęgła i jaka cena.

Wojnoch - Wto Sty 08, 2013 13:33
Temat postu: [R820] Sprzęgło
Pompa była kupiona w Inter Cars ok.400zł. Po wymianie było dobrze. Samochód im bardziej się rogzgrzewa tym gorzej z wrzucaniem biegów.