Zobacz temat - [R 25] problem z halogenami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 25] problem z halogenami

komoss - Pią Sty 04, 2013 22:34
Temat postu: [R 25] problem z halogenami
Siemka.mam problem z halogenami.Mam wszystko podłączone jak trzeba.Na desce gdy przyciskam przycisk zapala się na nim zielona lampka a halogeny nie swiecą. Próbowałem także włączyć halogeny gdy właczone są tylne przeciwmgielne nadal nic.Sprawdzałem żarówki wyciagnołem caly halogen i nic.Co to może być?? i czy musze kupic nowe halogeny??
PTE - Sob Sty 05, 2013 00:14

Przekaźnik w skrzynce pod maską sprawdziłeś?
komoss - Sob Sty 05, 2013 12:54

A ma ktoś schemat tych przekaźników bo prawde mówiąc niewiem ktorry to jest
Chester - Sob Sty 05, 2013 14:31

prosze o ile o to chodzilo
komoss - Sob Sty 05, 2013 20:34

Dalem nowy przekaźnik.naciskam przycisk i dalej nie świecą.Macie jakies inne pomysły?
tronsek - Sob Sty 05, 2013 20:37

komoss napisał/a:
Macie jakies inne pomysły?
:hm: Może przycisk trafiony ??
komoss - Sob Sty 05, 2013 20:42

Pytanko to sa halogeny które wymienia sie w całości czy tylko żarówki mozna?
tronsek - Sob Sty 05, 2013 20:51

Można żarówki wymienić.
redcloud - Sob Sty 05, 2013 20:57

komoss, też tak miałem jak wymieniałem wtyczkę. Okazało się, że styk we wtyczce się odgiał i nie stykał. dogiąłem śrubokrętem i bangla. Przetnij kabel przed wtyczką, podepnij się pod halogen na pirata i sprawdź czy działa.

Masz żarówki H1 czy H11?

korzenek - Wto Sty 08, 2013 13:51

Witam, mam podobny problem ze światłami do jazdy dziennej, tylko żaden ze mnie elektryk. Włączając światła mijania, działają tylko pozycyjne, żarówki w porządku, reszta też. Wydaje mi się że może być problem z przełącznikiem.
Pytanie: mógłby mi ktoś polecić jakiegoś elektryka w warszawie, który zajmuje się takimi awariami a przy okazji nie zdziera?

R-200 - Wto Sty 08, 2013 15:29
Temat postu: Re: [R 25] problem z halogenami
komoss napisał/a:
Siemka.mam problem z halogenami.Mam wszystko podłączone jak trzeba.Na desce gdy przyciskam przycisk zapala się na nim zielona lampka a halogeny nie swiecą. Próbowałem także włączyć halogeny gdy właczone są tylne przeciwmgielne nadal nic.Sprawdzałem żarówki wyciagnołem caly halogen i nic.Co to może być?? i czy musze kupic nowe halogeny??
Zapalenie lampki sygnalizuje włączenie świateł więc pozostaje brak masy, uszkodzenie przewodu zasilającego lampy lub uszkodzenie żarówek. Przekaźnik w tym momencie powinien stuknąć co chyba słyszysz?