Zobacz temat - Kanał / Najazd samochodowy Żory i okolice, zna ktoś ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Kanał / Najazd samochodowy Żory i okolice, zna ktoś ??

falko29 - Pon Sty 14, 2013 15:17
Temat postu: Kanał / Najazd samochodowy Żory i okolice, zna ktoś ??
Witam
Temat kierowany do osób które znają w ŻORACH (woj śląskie :P ) Jakieś wolnostojące kanały / najazdy, by można pod chmurką sobie auto pooglądać od spodu ?
Prosze mi nie polecać mechaników, bo akurat nie zależy mi na mechanikach.
Jeśli ktoś zna takie miejsce, to proszę o info w temacie.

magneto - Pon Sty 14, 2013 20:34

Mam taki wolnostojący kanał /najazd pod chmurką w Warszowicach.Jest on na mojej działce ale dzialka jest ogrodzona i bez mojej obecności nikt tam nie wjedzie. :razz: Ja osobiście czasami tam bywam ale w okresie letnim aby skosić trawę.
Jak tam będę dam znać.

falko29 - Pon Sty 14, 2013 20:56

Tzn, wiesz szukam "na już" ;) Więc może po prostu będąc gdzieś na stacji diagnostycznej, poproszę diagnostę, by "za flaszkę" , pozwolił mi wejść pod auto na 15 minut :P
Alexi - Pon Sty 14, 2013 21:37

Swoją drogą szkoda że one poznikały. Kiedyś nawet na stacji CPN (ta pomarańczowa) był taki najazd u mnie w mieście. Teraz został już tylko jeden i to na prywatnej posesji.
falko29 - Pon Sty 14, 2013 22:20

U mnie w mieście jest jeden na środku osiedla, oroczony blokowiskiem , ale zamknięty i "ktoś" ma klucz ....
bizon - Wto Sty 15, 2013 08:48

W Poznaniu jest na osiedlu obok parkingu strzezonego i "stroz" zbiera 10zl za h
leszczu - Wto Sty 15, 2013 11:49

falko29, ja bym przejechał się do jakiegoś większego warsztatu. Niedawno w telewizji oglądałem, że normalny warsztat wynajmuje swoje podnośniki i nawet udostępnia klucze. Płaci się za godzinę, ale już nie pamiętam ile. :wink: