Zobacz temat - [618Si] Przełożenie haka holowniczego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [618Si] Przełożenie haka holowniczego

Mariusz27 - Pon Sty 21, 2013 22:33
Temat postu: [618Si] Przełożenie haka holowniczego
Witam. Mam rozbitego r618 z hakiem a także na oku do kupna rok młodszego bez haka. Czy istnieje możliwośc przekładki tego haka (nie odczepiany jak te nowe tylko na 2śruby można powiedziec że na stałe) do nowego auta i wbicie go bez problemu w dowód? Nigdzie nie mogę znaleść nic konkretnego na ten temat. Oczywiście sam bym to zakładał ale jakiś papier (od diagnosty) czy musi przekładać osoba z uprawnieniami? Na hak nie mam żadnych papierów lecz tabliczka jakaś jest.

[ Dodano: Pon Sty 21, 2013 22:33 ]
Witam. Na przyszlość dla potomnych. Hak można sobie przełożyć bez problemu do innego auta byle była na haku tabliczka znamionowa. Poniewaz ja takowej nie posiadam (zgubila się) znajomy diagnosta doradził znaleźć tabliczkę od innego haka i poprostu złapać nitami. Przełożony hak nie może być zardzewiały ( ja mojego będe czyścił i malował). Zakladamy hak podpinamy instalacje. Jedziemy na diagnostyke, Panowie na przyżądzie patrzą czy światła w gnieżdzie haka dobrze podłączone i wypisują zaswiadczenie do Wydziału Komunikacji (koszt 35zł). W wydziale już za darmo wbijaja hak w dowód rejestracyjny:) i jazda.