Zobacz temat - [R420] KONTROLKA ŚWIEC ŻAROWYCH
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] KONTROLKA ŚWIEC ŻAROWYCH

albindeb - Sro Sty 16, 2013 20:41
Temat postu: [R420] KONTROLKA ŚWIEC ŻAROWYCH
WITAM PIERWSZY RAZ JESTEM NA TYM FORUM ALE DO RZECZY MAM PROBLEM, PONIEWAŻ KONTROLKA OD ŚWIEC ŻAROWYCH DŁUGO SIĘ ŚWIECI NA ZIMNYM JAK I NA CIEPŁYM SILNIKU Z TEGO CO WIEM TO NA CIEPŁYM POWINNA SIĘ PALIĆ KRÓTKO,MOŻE TO MODUŁ ,PRZEKAZNIK ŚWIEC ŻAROWYCH POMÓŻCIE POZDRAWIAM
tronsek - Sro Sty 16, 2013 20:50

Po pierwsze nie krzycz. Wyłącz Caps Lock pisząc posty.

albindeb napisał/a:
KONTROLKA OD ŚWIEC ŻAROWYCH DŁUGO SIĘ ŚWIECI NA ZIMNYM JAK I NA CIEPŁYM SILNIKU
Zmierz konkretnie czas grzania na zimnym i na ciepłym, bo pojęcie "długo" jest względne.
albindeb - Sro Sty 16, 2013 21:10

Ok dzięki sprawdzę to jutro bo dziś już jest pózno i przepraszam za duże litery, a czas świecenia sie kontrolki to 20s
tronsek - Sro Sty 16, 2013 21:22

albindeb napisał/a:
a czas świecenia sie kontrolki to 20s
Na zimnym silniku, przy ujemnych temperaturach to normalny czas grzania. Na ciepłym powinno być trochę krócej.
bizon - Sro Sty 16, 2013 21:26

kontrolka grzania swiec nie jest rzewistym czasem grzania swiec, ani tez nie jest sterowana zadnym przekaznikiem. o dlugosci swiecenia kontrolki decyduje komputer, jesli daje Tobie taki dlugi sygnal to moze otrzymuje bledne informacje z jakiegos czujnika
szoso - Sro Sty 16, 2013 21:36

bizon napisał/a:
jesli daje Tobie taki dlugi sygnal to moze otrzymuje bledne informacje z jakiegos czujnika

a dokładnie z czujnika temperatury cieczy
jak go się odepnie to kontrolka świec pali się bardzo długo, nie pamiętam czy w ogóle gaśnie, kiedyś odpinałem

albindeb - Sro Sty 16, 2013 21:58

a gdzie on się znajduje ten czujnik
szoso - Czw Sty 17, 2013 08:59

tu masz pokazane http://forum.roverki.eu/v...temperatury+sdi
albindeb - Sob Sty 19, 2013 16:30

Wielkie dzięki sprawdzę ten czujnik

[ Dodano: Sob Sty 19, 2013 16:30 ]
Witam to był ten czujnik jedno pinowy Bardzo dziękuję za pomoc