Zobacz temat - [75 ] wysoka temeperatura czy to może być turbina
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [75 ] wysoka temeperatura czy to może być turbina

sylwia12341 - Pon Lut 04, 2013 19:35
Temat postu: [75 ] wysoka temeperatura czy to może być turbina
hej
prosze was o pomoc 2 msc temu jadąc autostradą temepratura podskoczyła mi na maksa i jadac kolejne 3 km auto zgasło dolałam plynu dojechałam do domu po czym pod domem znowu zgasł mi i już nie chciał odpalić po kilku minutach znowu odpalił. Mechanik stwierdził ze to była uszczelka pod głowica i ją wymieniłam.

W weekend znowu temperatura mi podskoczyła na maksa ale później zaczęła spadać okazało się że nie ma płanu chociaz dolewałam miesiac temu. Kolejny mechanik stwierdził że to turbina :( i kolejna droga naprawa... i kolejny tydzien bez autka mojego
pomóżcie czy to naprawdę turbina ??
Dodam że od dawna dużo mi ucieka płynu ale żaden wcześniej mechanik tego nie stwierdził i głośno i długo wentylator mi chodzi

POMÓŻCIE

[ Dodano: Pon Lut 04, 2013 19:35 ]
kolejny mechanik stwierdził że to nie może być turbina proszę pomóżcie bo już głupieje
czy mogli mi źle zrobić uszczelkę pod głowicą??

Pieta - Pon Lut 04, 2013 20:52

To nie turbina
Na 90% znowu głowica
Byłaś u tego co robił głowicę i powiedział, że turbina?

Mogli głowicę źle zrobić. Wielu mechaników amatorów psuje taką robotę. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza w mało popularnym aucie. Podstawa to odpowiednie dokręcanie głowicy, według ścisłych zaleceń producenta. Dokręcanie na wyczucie zwykle prowadzi do ponownej naprawy.

pompa wody, termostat sprawdzony?

apples - Pon Lut 04, 2013 21:34


Moderator apples informuje

sylwia12341 ! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji