Zobacz temat - [R25] Jakie końcówki drążka kierowniczego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Jakie końcówki drążka kierowniczego

piek - Sob Mar 02, 2013 11:50
Temat postu: [R25] Jakie końcówki drążka kierowniczego
Witam
Mam do wymiany końcówki drążka kierowniczego, z tego co czytałem już na forum zauważyłem że wiele osób kupowało złe, więc w tym miejscu kieruje do Was pytanie
Jakie końcówki drążka powinienem kupić, czy da sie je zmierzyć nie wyciągając ich z auta, chce żeby auto było na chodzie dopóki nie kupie nowych końcówek.
Sprawdzałem już strone TomaTeam ale ceny nie są dla mnie, 70 zł za jedną niestety nie przejdzie, na allegro po 25-30 zł, więc prosiłbym o jak największe info.
autko : Rover 25 1999 1.4 16v
Pozdrawiam

alter6 - Sob Mar 02, 2013 16:45

polecam komplet u sprzedawcy motohit na allegro za 60 zł z chakiem masz drążek i końcowkę

[ Dodano: Sob Mar 02, 2013 16:45 ]
polecam komplet u sprzedawcy motohit na allegro za 60 zł z hakiem masz drążek i końcowkę

kangaroo69 - Sob Mar 02, 2013 20:37

Weź wymiary z TomaTeam do poglądu i zapytaj w pierwszym lepszym sklepie, ja u siebie 2 lata temu założyłem Harta i do tej pory kłopotu nie ma ;-) Jaka cena, taka jakość, kupisz Harta po 30 pln za sztukę wymienisz po 3 latach, kupisz TRW za 70 pln. sztuka, będziesz miał na dłużej :smile: