Zobacz temat - [Freelander 2.0 TD4 2003] Szukasz kodu do radia? podpowiem!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander 2.0 TD4 2003] Szukasz kodu do radia? podpowiem!

kapral - Wto Mar 05, 2013 17:23
Temat postu: [Freelander 2.0 TD4 2003] Szukasz kodu do radia? podpowiem!
witam,
Zacznę od tego że moja małżonka rozładowała akumulator w swoim landku do zera czego konsekwencją było zablokowanie radia :twisted: a że książki serwisowej nie posiadam zmuszony byłem szukać pomocy na internecie. Szukałem i szukałem i nic nie znalazłem...więc pozostało mi albo zapłacić jakiemuś elektronikowi za odblokowanie min 50zł lub w serwisie ?? ?
Na koniec grzebania po stronach w necie znalazłem wpis jednego z użytkowników LR który miał kiedyś podobny problem i zadzwonił do jednego z serwisów w którym mu podali kod bez problemu :mrgreen: Więc i ja postanowiłem spróbować...i co się okazłąo?! że bardzo uprzejmy Pan z serwisu w rozmowie telefonicznej poprosił abym tylko przesłał mu na maila skan dow. osobistego i skan dow. rejestracyjnego a on sprawdzi i prześle mi ten kod :o Po chwili miałem go już na mailu! i to bezpłatnie! :)
Postanowiłem zadzwonić z ciekawości do innych serwisów wypisanych na stronie: http://www.landrover.pl/ i się okaząło że tylko dwóch zrobiło to za darmo! reszta przedstawicieli chciało za tą usługę co najmniej 120zł!!!!!
Ja odkodowałem za darmo w tym pierwszym ale w nr 2 również podali mi kod:
1. TEAM - Marek Pasierbski Wrocławska 33d 55-095 Wrocław / Długołęka 071 315 31 15 071 315 28 07
2. . Auto Centrum Kraczkowa 1440/Rzeszów 37-124 Kraczkowa 017 875 00 08 017 875 00 08
Widać że są solidne i uczciwe Firmy jeszcze na świecie a jak tak podchodzą do klienta w sprawach serwisowych to tylko tam jeżdzić!!! ;)
Na koniec dodam że poniżej wklejam zdjęcie mojego radia i małą instrukcję postepowania przy wbijaniu kodu w tym modelu.
Wcisnąć 1, potem przycisk "dalej" przeszukiwanie tyle razy aż wyświetli nam się żądana cyfra, potem znów wciskamy 1 i....to samo co wyżej (tak 4 razy) na koniec zatwierdzamy przyciskiem....(tu mi się zapomniało ale chyba "mode")
Mam nadzieję że komuś pomogłem tym postem :mrgreen: