Zobacz temat - [214i] Problem z pedałem od sprzegła
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214i] Problem z pedałem od sprzegła

Danio2020 - Sro Mar 13, 2013 18:51
Temat postu: [214i] Problem z pedałem od sprzegła
Witam,
Pisze ponieważ dzis pojawił mi sie nowy problem w moim roverku ;/ otoz podczas dzisiejszej podróży wracajac do domu pedał sprzęgła podczas wciskania wydawal jakies dziwne ogłosy (zgrzytanie), gdy podjechalem na stacje benzynową wcisnoł sie i nie odbil dopiero po odpaleniu wrócił na swoje miejsce.

Nie jestem własnie pewien czy to linka bo to zgrzytanie jest i wydaje mi sie ze to moze byc cos ze sprzegłem ;/ miał ktos moze podobny problem albo wie co mogło sie stać?

rudealis - Sro Mar 13, 2013 20:38

Moze to byc lozysko oporowe
Harry - Sro Mar 13, 2013 21:54

tak przy okazji się zapytam. Jest możliwość wyregulowania pedału tak, żeby był równo z pedałem hamulca?
leszczu - Czw Mar 14, 2013 11:38

rudealis napisał/a:
Moze to byc lozysko oporowe

Ja bym obstawiaj zatrata łapę sprzęgła. Tak i tak trzeba ściągać skrzynie.
Harry napisał/a:
tak przy okazji się zapytam. Jest możliwość wyregulowania pedału tak, żeby był równo z pedałem hamulca?

Da się, tylko po co ?? Napisz do Kozika, z tego co pamiętam robił to u siebie.

Harry - Czw Mar 14, 2013 17:17

leszczu napisał/a:
Harry napisał/a:
tak przy okazji się zapytam. Jest możliwość wyregulowania pedału tak, żeby był równo z pedałem hamulca?

Da się, tylko po co ?? Napisz do Kozika, z tego co pamiętam robił to u siebie.


większości przeszkadza jak pożyczam auto :razz:

kruszan - Czw Mar 14, 2013 21:03

W r600 się da, ale nie jest to wskazane, lepiej gdy jest kapkę wyżej :P
Danio2020 - Pią Mar 15, 2013 11:29

Wczoraj miałem wyjazd, dziś miałem oddać auto do mechanika, ale problem zniknoł ;)
Wiem że samo nic się nie naprawi ale pedał sprzęgła odbijał i nic nie zgrzytalo, może być taka możliwość ze coś mogło zamarznąć albo podeszło jakieś błoto czy coś w tym rodzaju? Bo wyraznie wczoraj nie miałem problemow z pedałem. A jak narazie działa to raczej nie ma sensu zaprowadzać auta do mechanika.