Zobacz temat - Prośba o opinię na temat samochodu z komisu 620 Si Mysłowice
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Prośba o opinię na temat samochodu z komisu 620 Si Mysłowice

Nikczemny - Pią Mar 15, 2013 22:02
Temat postu: Prośba o opinię na temat samochodu z komisu 620 Si Mysłowice
Przede wszystkim WITAM wszystkich serdecznie!

Zamierzam zakupić sobie cudo technologiczne jakim jest Roverek ;) Natknąłem się na taką aukcję, a jako że wybieram się w tamte strony na dniach, to na pewno zahaczę.

http://otomoto.pl/rover-620-C26158485.html

Czy coś komuś wiadomo o tym pojeździe? Może ktoś już był oglądać, albo nawet był właścicielem? Jakieś porady na co zwracać uwagę (poza oczywistymi sprawami)

Z góry dziekuję i pozdrawiam!!




kruszan - Sob Mar 16, 2013 06:46

można by łatwo wymienić kilka rzeczy które się nie zgadzają patrząc na szybko na te zdjęcia, ale znów za takie pieniądze to wydaje mi się, że jedynie stan techniczny wypada sprawdzić - hamulce, inne "niezbędne podzespoły" i ciszyć się tym autem, bo szukać cudu i czepiać się za 2 tys. to raczej nie wypada :)
Nikczemny - Sob Mar 16, 2013 07:19

Absolutnie od strony wizualnej się czepiać nie będę, chodziło mi raczej o stan techniczny zanim podjadę. Czy zostawia 2, czy więcej śladów itp. :P
kruszan - Sob Mar 16, 2013 09:24

No i dodam jeszcze, że jeżeli mechanicznie będzie w miarę ok, do małych poprawek to silnik raczej z tych "żywotniejszych" + w miarę dobre wyposażenie :)
Julek - Sob Mar 16, 2013 11:28

widac ze pare czesci srednio spasowanych ale za 2000zl nie ma sie co czepiac jak bedzie technicznie ok to tylko brac wlozyc troche pieniedzy w niego i bedzie pikny :)