Zobacz temat - [r75] imobilizer :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [r75] imobilizer :)

Karwatma - Pią Mar 22, 2013 10:09
Temat postu: [r75] imobilizer :)
Czesc. Czy jest to możliwe by objawy uszkodzenia imo byly takie . Samochod kreci i nie odpala , samochod kreci i odpala i po 3 sekundach gasnie . Samochod odpala i po 30 minutach okolo tez sam gaśnie ?

MK

SeniorA - Pią Mar 22, 2013 11:32

jak immo nie zadziała (nie wyłączy się), to ECM nie uruchomi rozrusznika. Może kostka stacyjki jest uszkodzona.
Karwatma - Pią Mar 22, 2013 13:09

wykluczając imo to beda jakies bledy jezeli bylby to imo ? twierdzi elektryk(z landrovera) ze błędów na kompie niema :) wiec nie wiem już . W ostateczności wiozę do Brit.cars ;(
apples - Pią Mar 22, 2013 13:31

Karwatma napisał/a:
Czy jest to możliwe by objawy uszkodzenia imo byly takie . Samochod kreci i nie odpala , samochod kreci i odpala i po 3 sekundach gasnie . Samochod odpala i po 30 minutach okolo tez sam gaśnie ?
Zawór na pompie CR lub listwie CR. Ewentualnie problem z pompką niskiego ciśnienia przy akumulatorze.
rafalmis1 - Pią Mar 22, 2013 13:35

Ale facet pisze o benzynie
apples - Pią Mar 22, 2013 13:36

rafalmis1 napisał/a:
Ale facet pisze o benzynie
Nie zauważyłem.
Karwatma - Pią Mar 22, 2013 13:54

:)

[ Dodano: Pią Mar 22, 2013 13:54 ]
no ok a jest to możliwe ze coś jest z kluczykiem albo samym imo w aucie ze gubi ten sygnał w trakcie jazdy i w efekcie gaśnie auto ?

SeniorA - Pią Mar 22, 2013 16:32

Karwatma, miałeś sprawdzić przepustnicę , czujnik położenia przepustnicy i co ?.
Karwatma - Pią Mar 22, 2013 22:47

Wszystko sprawdzone immobilizer się spie..... już go zrobili i wszystko śmiga jak trzeba :) Silnikowo to on jest " igła" powiedzial wszystkie czujniki , przepustnice i reszat ok, nic nie wycieka wiec mam nadzieje ze nic nowego nie wyjdzie:P



SeniorA napisał/a:
Karwatma, miałeś sprawdzić przepustnicę , czujnik położenia przepustnicy i co ?.