Zobacz temat - [MG ZT 190] Przekładka tapicerki fotela kierowcy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT 190] Przekładka tapicerki fotela kierowcy

Krzysztof_89 - Pią Mar 22, 2013 10:44
Temat postu: [MG ZT 190] Przekładka tapicerki fotela kierowcy
Witam wszystkich. Mam pytanie, a mianowicie, czy da radę przełożyć samą tapicerkę z modelu angielskiego do wersji europejskiej? Zmiana dotyczyłaby fotela kierowcy w wersji europejskiej(skóra + alkantara), a dawcą byłby fotel pasażera z wersji angielskiej? Czy nie ma żadnych "ale" pod względem technicznym?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
Krzysztof Nowak.

sash997 - Pią Mar 22, 2013 11:07

da sie bez najmniejszego problemu
Krzysztof_89 - Pią Mar 22, 2013 11:45

Dziękuję za odpowiedź, więc zamawiam fotel :D
franki01 - Sob Mar 23, 2013 01:14

Ja się dorzucę do tematu. Od jakiegoś czasu tak rozmyślam, czy istnieje możliwość zrobienia welurowych foteli z automatyczną regulacją, pamięcią i podgrzewaniem. Z fabrycznych foteli welury są tylko z regulacją ręczna (w każdym razie innych nie znalazłem). Skóra ładnie wygląda, ale nie lubię jej ze względu na grzanie się w lecie. Obecnie mam fotele z welurem. Czy jeżeli kupię fotele skórzane z automatyczną regulacją, pamięcią i podgrzewaniem to bez problemu przełożę obicie? Na welur nie będzie źle działało podgrzewanie? Z podłączeniem sobie poradzę, ale boję się, żeby podgrzewanie nic mi nie zrobiło z welurem.
sash997 - Sob Mar 23, 2013 08:37

franki01 napisał/a:
Czy jeżeli kupię fotele skórzane z automatyczną regulacją, pamięcią i podgrzewaniem to bez problemu przełożę obicie?

jest troche dłubania pzy odczepianiu obicia od gąbki ale większego problemu niema
franki01 napisał/a:
Na welur nie będzie źle działało podgrzewanie?

nic sie nie stanie, spokojnie możesz montować
niewiem tylko jak wygląda podłączenie fotela z pamięcią do auta które go nie miało bo w kostce troche więcej kabelków jest