Zobacz temat - [Honda Accord ] Uszczelnienie pompy wtryskowej.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Honda Accord ] Uszczelnienie pompy wtryskowej.

marzlot - Nie Mar 24, 2013 10:46
Temat postu: [Honda Accord ] Uszczelnienie pompy wtryskowej.
Witam. Muszę uszczelnić pompę wtryskową. Cieknie i raczej przez to wychodzi mi duże spalanie ok 10 litrów/ 100 km. Nie wiem, może wymaga jeszcze jakiejś specjalnej regeneracji. Chce zasięgnąć Waszej wiedzy i zapytać się o porządny zakład zajmujący się uszczelnianiem/regeneracją pomp wtryskowych VP37. Jestem z dolnego śląska. Czy gdzieś w mojej okolicy jest dobry warsztat ?
kadzaf - Nie Mar 24, 2013 11:18

Ja tam bym proponował kupic druga (za ok 200zł juz kupisz i daja gwaracje rozruchaowa wiec nie powinno byc problemów) a twoja zostanie na ewent czesci jak cos bedzie potrzeba bedzie z czego przerzucac ;) (poprostu wybór miejszego zła :grin: )
kruszan - Nie Mar 24, 2013 11:49

Prawdopodobnie najlepszy specjalista od Diesla i podzespołów Boschowskich w Polsce, 350zł uszczelnienie, ustawienie, sprawdzenie pompy

Mazanek Diesel Service

Dworcowa 24
42-289 Woźniki

Tel.: 605-250-451

ew. inny pompiarz, od 150-200zł za uszczelnienie pompy weźmie, masz wszystkie uszczelki nowe i ustawioną pompę, tyle że jeszcze wyjąć ją i włożyć...

marzlot - Nie Mar 24, 2013 12:34

Ten z Woźnik kuszący odnośnie ceny oraz tego jak mówisz, że jest najlepszy. Jednak trochę daleko od mojego miejsca zamieszkania. Czekam dalej na jakieś propozycje warsztatów z Dolnego Śląska.



Witam ponownie :)
Wybrałem warsztat w Legnicy, ul. Ścinawska 5, "Auto - Tech"
Pompa uszczelniona, ustawiona, działa, nie cieknie, odpala od pyknięcia :D