Zobacz temat - [R25] wiązka kabli pod chłodnicą
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] wiązka kabli pod chłodnicą

krystof87 - Sro Mar 27, 2013 18:03
Temat postu: [R25] wiązka kabli pod chłodnicą
Witam, czy orientuje sie ktoś za co odpowiedzialne se kable ekelktryczne umiejscowione pod chlodnica. Mialem przetarcie na nich i gdy padalo robilo sie zwarcie i samochod wchodzil w tryb awaryjny i nie reagowal w ogole na gaz. Teraz po ich zrobieniu samochod zaczal mi źle chodzić, dławi go, gasnie.. czy mozliwe jest ze na tych kablach jest dalej jakies zawarcie albo cos?
kadzaf - Sro Mar 27, 2013 18:51

jesli sie nie myle to te kable ida do prawej lampy ;-)
krystof87 - Sro Mar 27, 2013 21:24

no to sie mylisz, z pewnoscia nie sa one tylko od lampy ;]
Remigiusz - Sro Mar 27, 2013 21:32

Od lampy i potencjometru gazu :wink: Juz nie pamiętam na co jeszcze bo przerabiałem ten temat tez w 25 :wink:
kadzaf - Sro Mar 27, 2013 21:34

krystof87 napisał/a:
no to sie mylisz, z pewnoscia nie sa one tylko od lampy ;]

bynajmniej ,a tak dla ciekawostki podam ci przykład z legendarna wiazka tylniej klapy
(pisza sobie ja w szukajke)
tam tez niby idzie raptem to podgrzewania szyby,lampy stop i wycieraczki a cuda dzieja sie z praca silnika :mrgreen:

Jawaa - Czw Mar 28, 2013 15:00

Miałem to samo, są tam kable od potencjometru gazu, jeśli się przetrą a lubią to zrobić :) to gdy jest mokro i nie tylko auto nie będzie reagowało na pedał gazu.. sprawdź dokladnie kable jeszcze raz.. ja też porobiłem przetarte miejsca i nie pomogło.. odciąłem całą tą wiązkę i poprowadziłem nową zaraz przy przednim pasie nad chłodnicą ;) teraz nie mam problemów.