Zobacz temat - R75 CDT Tourer '03 -proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - R75 CDT Tourer '03 -proszę o opinię

Patryk - Czw Maj 09, 2013 20:12
Temat postu: R75 CDT Tourer '03 -proszę o opinię
Hey

Miałem kiedyś 416Si i był genialny. Obiecałem sobie, że kiedyś dopadnę R75 i właśnie szukam :D

Znalazłem to:
http://moto.gratka.pl/tre...fc19599134926,1

Wizualnie jest OK, silnik ON też może być (teraz mam Mondeo MK2 ON)

Ale gość mówi, że to stoi u nich z pół roku...
Twierdzi, że jest w porządku, niczego nie trzeba robić, normalnie chodzi i wygląda (taki w rozmowie był bez wiary w sprzedanie go ;)

Czekam na fotki wnętrza i bagażnika.

Na tych w ogłoszeniu zobaczyłem tylko brak 0,5m uszczelki w drzwiach kierowcy i rozprute/przetarte oparcie fotela (pewnie grosze u tapicera)

Może ktoś z Was to oglądał lub widzi więcej niż ja?

sash997 - Sob Maj 11, 2013 09:46

moim skromnym zdaniem zdjęcia porobione tak aby jak najmniej było widać...
bociannielot - Sob Maj 11, 2013 10:29

I tradycyjnie przebieg ponizej 200 tys. Ktos kupuje kombi w dieslu zeby nie jezdzic :ok: .
Patryk - Sob Maj 11, 2013 17:22

a można jakoś zweryfikować przebieg (na kompie, kluczyku, vinie)?
dzelo23 - Sob Maj 11, 2013 19:08

:mrgreen: można na kompie wyciągnąć oryginalny przelot, o ile nie był wymieniany modół świateł jeżeli dobrze pamiętam.
Patryk - Pon Maj 13, 2013 15:01

każdy mechanik z komputerem to zrobi, czy potrzebny specjalny soft do BMW/ROVERKA?

zauważyłem też brak oznaczeń na drzwiach przednich - wszystkie sztuki z tego rocznika miały je?

sash997 - Pon Maj 13, 2013 17:14

2003 jak sie nie myle już nie miały oznaczeń na drzwiach ,przebieg w module świateł też można skręcić a sprawdzisz go programem Navcoder i kablem np kkl do vaga lub bmw
Patryk - Pon Maj 20, 2013 15:59

a da się spr, czy był tam kasowany? w kompie
Kasa313 - Wto Maj 21, 2013 10:04

Przebieg standardowo poniżej 200k, były właściciel to pewnie lekarz, który używał auta, aby wyjechać z psem w niedziele na spacer. Wygląda całkiem ładnie, ale czego teraz dobry mechanik nie zrobi ? Kupno auta uzywanego to naprawdę nie lada wyzwanie, dlatego najlepiej jechać ocenić, zapłacic za podpięcie do komputera, pojechać na stację diagnostyczną i zaglądnąć w każdy zakamarek.
Patryk - Pią Maj 31, 2013 15:15

Gość nie odpisuje na mejle, nie dosyła zdjęć, więc olewam go

mam coś nowego:
http://allegro.pl/sliczny...3287314475.html

widzę, że tylny zderzak jest kiepsko spasowany i ten ostrzał śrutowy na desce rozdzielczej dziwnie wygląda
a może był tam ktoś i widział?

Pozdr

Vigoslaw - Pią Maj 31, 2013 16:14

Patryk napisał/a:
widzę, że tylny zderzak jest kiepsko spasowany i ten ostrzał śrutowy na desce rozdzielczej dziwnie wygląda
a może był tam ktoś i widział?


Ten ostrzał, to prawdopodobnie mocowanie do tel, albo CB :)

Złe spasowanie + komis = kłopoty ;-)

Pozdrawiam,

V.

Patryk - Nie Cze 02, 2013 21:19

to mocowanie brzmi sensownie

a zderzak - musiałbym oblukać blachy pod tapicerką bagażnika i oczywiście podwozie
Może tylko ktoś go lekko w d... pchnał

tak, czy inaczej wymaga mocnego przyjrzenia się, żebym jego losu nie podzielił ;)

[ Dodano: Nie Cze 02, 2013 21:19 ]
co do tego ostatniego (ślicznego) to znalazłem go tu na forum:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=80521

ku przestrodze kolejnym poszukującym