Zobacz temat - [R25 2.0 iDT] Strzeliła linka sprzęgła
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 2.0 iDT] Strzeliła linka sprzęgła

Krzysi3k - Sob Cze 08, 2013 23:48
Temat postu: [R25 2.0 iDT] Strzeliła linka sprzęgła
Strzeliła mi właśnie linka sprzęgła, podejrzewałem, że może się tak stać, bo godzinę wcześniej coś w pedale sprzęgła poczułem, zgrzytnięcie jakby i biegi zaczęły wchodzić ciężej. Sieknęła na szczęście prawie, że pod domem.
Szukałem tematów, z reguły są stare, a pojawiające się linki nieaktualne.
Czy są jakieś alternatywy? Bo za 250 zł oryginał u Tomiego znalazłem, ale cena na kolana nie powala. W związku z tym, że jest samoregulator to da się ją dorobić?
Jakieś zamienniki do diesla? Bo do benzyny mnóstwo... szkoda, że widziałem tylko do benzyny :/

Remigiusz - Nie Cze 09, 2013 10:30

Kup sobie używkę ze szrotu :D Albo zapytaj w jakich zakładach co dorabiają ile takie cos może kosztować.

Wiem tylko tyle ze przy nowej lince o wiele lżej chodzi potem sprzęgło, w mojej 25 tez była nowa linka bo tez strzeliła :wink:

250zl to jeszcze nie taka straszna cena ;-) Prawie tyle samo co wysprzeglik :P

Krzysi3k - Nie Cze 09, 2013 11:34

No to po to linkę mamy, żeby w założeniu było taniej :D
No właśnie popytam, tylko się zastanawiam czy zostawić ojcu w Białym linkę żeby pojechał i zapytał (koleś się ogłasza, że dorabia linki hamulcowe i wszystko do układu hamulcowego w samochodzie) czy zabierać do Wawy dziś ze sobą i próbować tam :p

Remigiusz - Nie Cze 09, 2013 14:27

Nie wiem tego juz :wink: Chyba ze masz ochotę to przerób sobie na wysprzeglik od Freelandera :wink:
Krzysi3k - Czw Cze 13, 2013 22:15

Dorobiłem w Warszawie linkę za 110 zł ;)
Tyle, że to już kompletna linka z manualną regulacją - bez samoregulatora.
Normalnie 50-60 zł :)