Zobacz temat - Jaka kwota potrzebna na R 75?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Jaka kwota potrzebna na R 75?

LBNxDamian - Czw Cze 27, 2013 15:00
Temat postu: Jaka kwota potrzebna na R 75?
Witam. Jestem nowy na forum i jestem bardzo zaiteresowany siedemdziesiątką piątką najlepiej 2.0 lub 2.5 w automacie (juz wyczytalem na forum ze sa problemy ze sprzęgłem dlatego chyba manual odpada) z instalacja gazowa.
Na allegro ceny dosc zroznicowane, a na forum jak czytalem to ktos odradzał kupno 75 za 10000zl a znowu ktoś iny twierdził ze mozna kupic spokojnie za mniej niz 11k.
Kwota jaka bym mogł maksymalnie przeznaczyc to chyba 13-13.5 k na samochod zagazowany lub na benzynke i sam bym zakladał lpg, w tym wypadku benzyniaka za 11 musiałbym szukac + 2500 na sekwencje.

Czy r75 bardzo spadaja z ceny ? Chodzi mi o odsprzedaż po .... załóżmy ze po 4 latach?

Zakup planowany kolo listopada/grudnia bo akurat mam teraz inne wydatki ( przeprowadzka) ale nie wiem czy nie przełozyc tego na wiosne, po zimie wyjdzie rdza jaka miała wyjsc i bedzie jasne, a przez zime to nie wiadomo o moze sie wydarzyc.

haszczyc - Czw Cze 27, 2013 15:46

LBNxDamian, bezwypadkowego r75 praktycznie rdza nie bierze, zacznij szukać R75 wcześniej bo znaleźć w dobrym stanie r75 bez jakiś ukrytych wad jest bardzo trudno ale możliwe i nie napalaj się na pierwszy lepszy model:) bo potem możesz wtopić sporo pieniędzy by doprowadzić go do dobrego stanu

[ Dodano: Czw Cze 27, 2013 15:46 ]
najlepiej jedź na oględziny z kimś z forum kto zna R75 :) wtedy dużo taka osoba może ci pomóc

LBNxDamian - Czw Cze 27, 2013 18:10

Wlasnie tak myslalem zeby kogos z mojej okolicy poprosic o pomoc w ogledzinach, glownie z tego faktu ze to jest samochod malo pospolity i nie mam z kim hgo obgadac a po drugie chce automat tylko nigdy nie mialem z nim stycznosci. Forumowicze zazwyczaj znaja swoje samochody na wylot i to do mnie przemawia ;) a jak z kwota ? Zakup zakup samochodu zamknie sie w 13 tysiacach ? Tysiac zl zostawic chce w zapasie na tzw pakiet startowy ;) rozrzad itd