Zobacz temat - Rover 400, folia do przyciemniania lamp.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Rover 400, folia do przyciemniania lamp.

olszan1234 - Sob Lip 13, 2013 01:50
Temat postu: Rover 400, folia do przyciemniania lamp.
Witam.
Mam pytanko co sadzicie o przyciemnieniu lamp w moim Roverku?? Pasowałoby to na fabrycznym aucie?? Czy możliwe jest oklejenie lamp przednich?? Folia nie jest czarna tylko jasna i przepuszcza dużo światła. Może okleić sam tył? oceńcie i poradźcie co robić :))

frydrys - Sob Lip 13, 2013 08:35

rozbierz przednie lampy i przyciemnij same wkłady bedzie duzo ładniej wygladało i gliny sie nie doczepia, co do tylnych to w oryginale wygladaja najładniej ale jak juz sie uparłes to przyciemnij same kierunki i wsteczny :mrgreen:
Sirk - Pon Lip 15, 2013 22:23

Naklej folię, to będziesz widział. Zrobisz zdjęcia, ocenimy. Najwyżej zerwiesz. I tak mniej będzie to kosztowało niż mandat jak się miśki przyczepią. Według mnie pasują przyciemniane światła do takiego koloru lakieru.
Spiewaczek - Sro Lip 24, 2013 23:25

Tył zrób na czerwono. Zaraz w PS ogarnę i pokaże Ci jak wyszło. Przód też lekko przyciemnię.
Frydrys, możesz powiedzieć coś więcej na temat przyciemnienia wkładów? Nie spotkałem się z tym na forum.

leszczu - Pią Lip 26, 2013 10:15

Ostatnio widziałem BMW e36 z tak obklejanymi lampami z tyły. Jak włączył kierunek to świecił na czerwono. :neutral:
Markzo - Pią Lip 26, 2013 13:20

Kierunek na ciemno, przód to samo :)

Spiewaczek napisał/a:
Frydrys, możesz powiedzieć coś więcej na temat przyciemnienia wkładów? Nie spotkałem się z tym na forum.




http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=74175
a mój temat z poradą krok po kroku :)

Spiewaczek - Pią Lip 26, 2013 15:50

U mnie na czerwono nie świeciły, miałem folię, ale ją zerwałem, bo przy pozycyjnych zaczęła się odklejać. Nie ma sensu także zaklejanie samego kierunku i wstecznego, tez długo nie wytrzyma.
Teraz chcę pomalować i mam nadzieję, że na czerwono nie będzie dawało :mrgreen:

Dzięki MARKZO ;)

bioly - Czw Sty 02, 2014 19:58

Markzo jaka folia przyciemniales lampy tylne ? Jakie koszty ?