Zobacz temat - [R 214] Problem po wymianie klockow
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 214] Problem po wymianie klockow

siejson - Sob Lip 20, 2013 21:06
Temat postu: [R 214] Problem po wymianie klockow
Witam mam problem po wymianie tylnych klocków.Otoz po wymianie felga grzeje się,ale to wina szczęk.
Moim największym problemem jest to ze po kilkunastu kilometrach pedal wpada mi w podłogę i dopiero kilkakrotnie muszę popompowac żeby zaczął w miarę działać
Proszę o porady,dodam tylko ze moim bledem było odpowietrzenie hamulca na wyłączonym silniku
Proszę o pomoc

Adrian - Sob Lip 20, 2013 21:11

Czyli go nie odpowietrzyłeś. Musisz zrobić to jeszcze raz...
siejson - Sob Lip 20, 2013 21:22

Nooo tak ale dziwne jest to ze pedal wpada dopiero po jakimś czasie a nie od razu,jak rozwiązać problem nie odbijających szczęk??wd40??? W tulejki?
Harry - Sob Lip 20, 2013 21:42

masz szczeki czy klocki ? jeżeli szcżeki to kup nowe sprężynki i samoregulator, samoregulator jest chyba taki sam w fordzie
siejson - Sob Lip 20, 2013 22:08

Mam klocki, ale czy to ze ten pedal wpada w podłogę po jakimś czasie to właśnie wina odpowietrzenia? Wydaje mi się ze pedal wpadalbyod razu a nie po jakimś czasie
jrdarus1 - Nie Lip 21, 2013 20:46

po jakims czasie dlatego moze ze plyn sie gotuje hee? sam napisales ze felga sie grzeje.
Julek - Pon Lip 22, 2013 18:21

masz kijowy plyn hamulcowy to jeden bo sie gotuje najwyrazniej a 2 jak sie pytasz zeby odbijalo to nie zadne wd40!!!!!!!! to nie jest smar do wysokich temperaatur rozloz zaciski kup nowe tloki i zestawy naprawcze i smar grafitowy lub miedziany jak wolisz odpowietrz uklad i bedzie po sprawie...
Sirk - Pon Lip 22, 2013 19:32

Julek napisał/a:
zeby odbijalo to nie zadne wd40!!!!!!!! to nie jest smar do wysokich temperaatur


WD40 to wcale nie jest smar!! Po pewnym czasie odparowuje, pozostawiając odtłuszczoną powierzchnie która bardzo szybko koroduje.

Julek napisał/a:
smar grafitowy lub miedziany


Tu polecam miedziany, próbowałem grafitowym, średnio się spisuje.