Zobacz temat - [rover 45/ MG ZS]Climatronic parę ptań
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [rover 45/ MG ZS]Climatronic parę ptań

stalker95 - Pią Lip 26, 2013 18:31
Temat postu: [rover 45/ MG ZS]Climatronic parę ptań
Witam, dzis po tygodniu roboty w końcu udało mi się odpalić climatronic. Co prawda na wiązce leżącej obok samochodu, ale jest ;] . Mam teraz parę pytań bo nie mogę wszystkiego do końca ogarnąć.

1. Czy to normalne, że gdy podłączymy zasilanie/ przekręcimy kluczyk, ekran climatronica podświetla się jednak nic na nim nie ma. Czekamy jakies 3-4 sec, podświetlenie gaśnie i pojawiają się napisy?

2.W momencie gdy na początku świeci się tylko podświetlenie i naciśniemy pierwszy okrągły przycisk od lewej. Climatronic wyłącza się.

3.Gdy temperaturę nastawimy na średnią (wtedy gdy silniczek znajduje się w środkowej pozycji ( temp 20,21,22) Silniczek cały czas lekko wahluje, nie zostaje w jednej pozycji tylko ma cały czas małę ruchy na boki. Tu prośba szczególnie do użytkownika "bad_gs" który bardzo mi pomógł dając zdjęcia miejsca sterowania. Chodzi o dolny silniczek który steruje blaszką poziomą.

4. Na wyświeltaczu cały czas mam błąd Service E1 co on oznacza?? Uszkodzenie wentylatora ( bo go jeszczcze nie podłączyłem) czy coś innego?

5. Najważniejsza sprawa. Jak wygląda kostka i jakiego koloru są przewody wchodzące do wentylatora. gdy zajrzymy pod schowek od razu widać wtyczkę. Ile ma pinów? jakie kolory przewodów, najlepiej prosił bym o zdjęcie.

Z góry dziękuję i bardzo proszę o pomoc bo już od dwóch tygodni jeżdzę bez deski rozdzielczej :lol: