Zobacz temat - [MG ZS 180 2.5 v6] z Mielca
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZS 180 2.5 v6] z Mielca

kamilk - Sro Lip 31, 2013 17:08
Temat postu: [MG ZS 180 2.5 v6] z Mielca
w piątek będę oglądał tego MG Zs 180, ogłoszenie wisi kolo roku już wiec zacząłem zastanawiać się co może być nie tak z tym samochodem, wiadomo to nie jest Opel ale może komuś zdarzyło się już oglądać ten samochód i może wypowiedzieć się na jego temat? link do ogłoszenia ->klik
Z góry dzięki za informacje.
przy okazji, na co poza sprzęgłem, kolektorem zwrócić uwagę przy oględzinach ?

bociannielot - Sro Lip 31, 2013 17:14

http://webcache.googleuse...l&ct=clnk&gl=pl

ponad pół roku nie moze znaleźc kupca :ok:

leszczu - Czw Sie 01, 2013 21:33

Może kupujących wystrasza ten opis z wymieniony częściami. ;)
Markzo - Czw Sie 01, 2013 23:39

Auto widziałem na żywo w okolicach maja-czerwca rok temu, z tyłu faktycznie coś było, jak dużego to nie wiem. Szału nie robił, motor chodził "tak sobie" - czemu? spotkałem go u Tomiego_114 na wymianie rozrządu, który był przestawiony i ztcp Tomek nie mógł ustawić go tak jak trzeba. Było też coś z pompą oleju, ułamane i dorobione króćce. Więcej nie wiem, ale na te rzeczy zwróciłbym uwagę :)
brkzzz - Nie Sie 04, 2013 17:12

kamilk, oglądałeś już tę rakietę?
kamilk - Nie Sie 11, 2013 13:19

Generalnie nie polecam tego samochodu za więcej niż 5tys. Blacharka moze bez rdzy ale przód i tył do roboty, delikatny wyciek pod silnikiem, luz na sprzęgle i kilka innych rzeczy które odstraszaja. Za to sprzedajacy wydaje sie milym czlowiekiem ;)
brkzzz - Nie Sie 11, 2013 16:01

brkzzz napisał/a:
Blacharka moze bez rdzy ale przód i tył do roboty, delikatny wyciek pod silnikiem, luz na sprzęgle i kilka innych rzeczy które odstraszaja.

Co to za rzeczy, że łącznie z wymienionymi wyceniłeś je na 6 tys. zł?