Zobacz temat - [R200] Cieknąca uszczelka szyberdachu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Cieknąca uszczelka szyberdachu

jerrysx - Pią Sie 09, 2013 17:37
Temat postu: [R200] Cieknąca uszczelka szyberdachu
Mam problem z szyberdachem , mianowicie jest nieszczelny z powodu iż jest uszkodzony kawałek górnej uszczelki. Czy ma może ktoś na sprzedaż nowiuśką lub wie gdzie można taka dostać.....na allegro już szukałem :cry: :cry: :cry:
czart79 - Pon Wrz 02, 2013 13:25

podłączam się do tematu. potrzebuję górną uszczelkę szyberdachu do rovera 25.
Guciek - Pon Wrz 02, 2013 16:42

nowej może nie być chyba ze w jakiejś firmie co montują szyberdachy i mniejwiecej na długość sobie dociąć bo raczej większość uszczelek do szyberdachu będzie miała takie same rowki, albo spróboj ta przykleic na nowo odkręć szybe dachu zdejmij uszczelkę wsadź do gorącej wody oczyść ja, tą blaszkę co idzie w okół szyby tez oczyść z rdzy bo na pewno będzie przemaluj hameraidem, dobry klej do uszczelek i wciskasz uszczelkę :) bo ona pewnie nie tyle co się zniszczyła co się odkleiła bo rdza ja wypycha :P
Harry - Pon Wrz 02, 2013 17:12

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=74570

tutaj opisałem co i jak zrobić

mi-lu - Sob Wrz 07, 2013 19:50

Nowej uszczelki to raczej nie kupisz bo sam szukałem jak po zimie kapalo mi na głowę... Zachcialo się zimą dach otwierać he he długo długo szukałem aż pewnego dnia się wkurzylem i zdjałem swoja stara i bardzo dokładnie ja wyczyścilem, wyczyścilem ten rant dookoła szyby, w tym pomogl drobny papier scierny i szczotka;-) później odtluszczenie klej do uszczelek i wciskanie, wazne zeby ja zaczasc klasc w odpowiednim miejscu, ja sobie zaznaczyłem gdzie była przedtem... Wlozona i spokuj:-) odpukac nie przecieka:-) żeby nie zrobić bałaganu w aucie słuchajcie co zrobiłem! Otwarłem drzwi, przytrzasnalem krawedź recznika, obejscie dookola auta, naciagniecie recznika, przytrzaśnięcie drugimi drzwiami i w ten sposób ręcznik elegancko wisi pod dachem;-) i wszystko co spadnie po zdjęciu uszczelki a będzie to rdzya itp zbiera się na ręczniku;-)