Zobacz temat - [Rover 220] Gdzie jest czytnik immo w Rover 220 SD '96
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 220] Gdzie jest czytnik immo w Rover 220 SD '96

Lasoty - Pon Sie 12, 2013 12:49
Temat postu: [Rover 220] Gdzie jest czytnik immo w Rover 220 SD '96
Witam, niedawno zgubiłem ostatni komplet kluczyków (wraz z pilotem) do mojego samochodu. Niestety wiąże się to z wymianą immo lub jego zdjęciem. Na szrocie znalazłem komputer wraz z elektroniką i pilotem. Wymieniłem stacyjkę, komputer i czerwoną skrzyneczkę przylegającą do komputera (zaznaczam, nie jestem mechanikiem i nie znam się na tym). Niestety zabieg ten nie podziałał, ponieważ nie mogę odpalić samochodu (nie kręci). Pytając się znajomych dowiedziałem się, że być może trzeba jeszcze wymienić antenę/czytnik/pętlę (niewłaściwe skreślić) immobilizera. Niestety nie wiem gdzie tego szukać. Na zdjęciu w internecie widnieje to jako czarna plastikowa obręcz wokół drążka kierownicy. U mnie nic takiego nie było. Gdzie tego szukać? Ewentualnie jakie jeszcze czynności powinienem wykonać po wymianie komputera?
leszczu - Pon Sie 12, 2013 12:54

Do takiej podmianki potrzeby ci jest komputer pilot i modul immo który znajduje się pod bezpiecznikami tak bardziej po lewej stornie będzie przykręcona czarna puszka na dwie lub jedna wtyczkę.
Lasoty - Pon Sie 12, 2013 13:08

Dzięki, o tym module nie miałem pojęcia. Dziś jadę po ten moduł i zobaczymy co będzie.