Zobacz temat - [R200] nie chce chodzic na bezynie, dusi sie ;/
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] nie chce chodzic na bezynie, dusi sie ;/

Gucjan - Pon Sie 12, 2013 14:59
Temat postu: [R200] nie chce chodzic na bezynie, dusi sie ;/
Witam mam problem z roverkiem od jakiegos czasu nie chce chodzic na bezynie odziwno na Lpg chodzi bez problemu. A broblem jest nastepujacy. Gdy zapalam samochod od pierwszego bez problemu po chwili strasznie szarpie silnikiem slychac a nawet widac jak nie rowno pracuje, czasem nawet obroty spadaja ponizej 800 i to na biegu jalowym. Wsiadam do samochodu ruszam jedynka gaz a on prawie stoi w miejscu jak by nie reagowal. A i dodam ze ostatnio ledwo 140 km/h wyciagnolem, na lpg spokojnie wiecej. I teraz co to moze byc pompa, regulator czy cos innego?. Caly uklad zaplonowy wymieniony
robsson78 - Pon Sie 12, 2013 15:23

A filtr paliwa kiedy kolega ostatnio wymieniał ?
Gucjan - Pon Sie 12, 2013 16:18

Filtr ok 2 miesiace temu i dalej to samo wyciagalem nawet ten regulator cisnienia paliwa i wydaje mi sie ze jest ok sitka byly czyste przedmuchalem je dodatkowo i dalej nic
leszczu - Pon Sie 12, 2013 17:27

Ile benzynki masz w baku ??
Gucjan - Pon Sie 12, 2013 17:59

Bp mam tak roznie czasem 15l a czasem ponad 30l, kiedys kiedys jak tylko kupilem roverka to zabraklo mi raz bezyny, zatankowalem i niby sie pozniej nie dzialo