Zobacz temat - Jest ktoś z okolic nowego targu? Zapłacę za przysługę :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Jest ktoś z okolic nowego targu? Zapłacę za przysługę :)

memphisto - Wto Wrz 03, 2013 15:24
Temat postu: Jest ktoś z okolic nowego targu? Zapłacę za przysługę :)
Witam,

Jest ktoś może z okolic nowego targu? Już piszę w czym problem.

1) Kupiłem swoje auto na rejestracji KNT i nie rejestrowałem go aż do dziś.

2) dziś ukradziono (choć policja mówi, że zgubiłem) przednią tablicę rejestracyjną

3) udałem się więc do UM celem przerejestrowania auta i okazało się, że mam dwie umowy - jedną między Panią Moniką Ś. a firmą Ascar (P.Monika sprzedała auto) oraz drugą między firmą Ascar - a mną.

Nie było by tu nic złego, gdyby nie fakt, że umowę między Panią Ś. a firmą ASCAR mam w formie skanu - kopii.

4) urząd odmówił rejestracji auta i zostałem z autem bez tablicy. Jeździć nim nie mogę, bo nie ma blachy :(

5) byłem w firmie po oryginał - to zaklinają się, że mi go dali, a jak nie dali to nie mają. Z chęcią podpiszą jeszcze raz, ale oni do nowego targu nie będą jechać.

No i teraz musze się udać dokładnie pod adres:

Osiedle XX LECIA 1/29
34-460 SZCZAWNICA


i poprosić Panią Monikę Ś. aby podpisała mi duplikat.

Z chęcią zapłacę 100 PLN + 50 na paliwo dla kogoś z okolic, gdyby ktoś zdecydował się udzielić mi wsparcia.

bizon - Wto Wrz 03, 2013 15:52

Znajdz firme zajmujaca sie przerejestrowywaniem pojazdow. taka firma dla zapracowanych zebys nie musial stac w kolejkach wydzialu komunikacji. rano zawozisz papiery, wieczorem odbierasz dowod rej na swoje dane i nowe tablice. u nich tez zaplacisz z 150-200zl za usluge ale oni maja swoich ludzi w wydziale i potrafia obejsc rozne cuda.
ja jak kupilem samochod to okazalo sie ze poprzedni wlasciciel zlozyl wniosek o duplikat dokumentu. i nie przerejestruja mi pojazdu dopoki poprzedni wlasciciel nie odbierze duplikatu i nie przekaze mi go i z tym nowym dokumentem moge przyjsc dzialac. wspolpraca z poprzednim wlascicielem nie ukladala sie juz pomyslnie i sprawa przeciagala sie. wiec kolejne pretensje wydzialu komunikacji ze na przerejestrowanie jest 30 dni a tu juz 60 mija. zanioslem papiery do takiej firmy jak wspomniana wczesniej, wzieli 150zl, popoludniu zadzwonili ze trzeba doplacic 50zl (chyba zeby jeszcze kogos wtajemniczyc) i za 200zl problem z glowy