Zobacz temat - [R75] od strony pasażera zimny nawiew ciągle przyczyna??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] od strony pasażera zimny nawiew ciągle przyczyna??

borsuk88 - Nie Wrz 15, 2013 09:02
Temat postu: [R75] od strony pasażera zimny nawiew ciągle przyczyna??
witam wszystkich wszystko działało jak należy a wczoraj patrze że z mojej strony ok a od strony pasażera ciągle daje zimne powietrze pomóżcie co sprawdzić i gdzie szukać! wielkie dzięki
haszczyc - Nie Wrz 15, 2013 09:42

gdzie szukać ? na forum jest dużo informacji o tym
rafalmis1 - Nie Wrz 15, 2013 10:31

Musisz zajrzeć od strony pasażera pod nogi. Obok schowka jest silniczek. Wyciągnąć, rozebrać, potraktować"kontaktem" i ssprawdzić. Jak to nie pomoże, to trzeba nowego szukać
borsuk88 - Nie Wrz 15, 2013 11:55

właśnie sprawdziłem chodzi tak samo jak od strony kierowcy wyjąłem nagrzewnice i- połowa zimna jak lud więc wypłukałem wodą pod ciśnieniem i wsadziłem spowrotem i jest lekka poprawa - więc skoczyłem po płukacza do chłodnic wyjąłem znowu nagrzewnice( dobrze że łatwo to zrobić ) zalałem płukacza i ide zjeść acie może jakieś sugestje jak dokładnie wypłukać ją???
darox - Nie Wrz 15, 2013 12:19

borsuk88 napisał/a:
Teraz mam cieknacy problem koło pompy wody i zbieram kasę na termostat i pompę i wymieniam póki co zalalem uszczelniacza i nie cienkie


Najgorsze co mogłeś zrobić teraz masz skutki.

borsuk88 - Nie Wrz 15, 2013 14:39

no właśnie widze bo kanaliki zapachgane ostatnie że szok no cóż człowiek na błędach sie uczy eh najgożej że nie dam rady ich przepchać

[ Dodano: Nie Wrz 15, 2013 12:49 ]
no a jak nie wyczyszcze to by sie przydało kupić ale patzre że nie ma nowych same używki

[ Dodano: Nie Wrz 15, 2013 14:39 ]
chyba sie udało - godzine sie oczyło w płukaczu do chłodnic i w gorącej wodzie a potem gorąca woda z kwase cytrynowy - założyłe i obie strony grzeją może pasażera ciut słabiej ale grzeje - ha nigdy więcej uszczelniaczy do chłodnic

sqiddy25 - Sob Wrz 21, 2013 13:20

a co z nawiewem na tylna kanape? mi tam leci ciagle zimne powietrze... ;/
czort - Sob Wrz 21, 2013 13:27

sqiddy25 napisał/a:
a co z nawiewem na tylna kanape? mi tam leci ciagle zimne powietrze... ;/

Na tylną kanapę będzie leciało zimne powietrze, wszyscy tak mają.
Zimą poprostu zamknąć...

sqiddy25 - Sro Sty 08, 2014 00:36

bawet jak ustawie cieple to tam leci zimne a wydaje mi sie ze skoro chce zagrzac auto od srodka to powinno chyba leciec tez cieple i tam. czy to jest tylko i wylacznie do klimatronika?

dodam ze nawiew na nogi na tylnej kanapie daje cieple powietrze tak jak i z przodu

MaReK - Sro Sty 08, 2014 00:41

Ten typ tak ma i nie szukaj dziury w całym ;)
Ciepłe powietrze będzie leciało z dolnych kanałów pod siedzeniami, zza podłokietnika tylko i wyłącznie zimne.

sqiddy25 - Sro Sty 08, 2014 00:43

aha no ok rozumiem dzieki.