Zobacz temat - Rover 420 Opinie, Trochę tani
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 420 Opinie, Trochę tani

pencammm - Wto Paź 01, 2013 11:10
Temat postu: Rover 420 Opinie, Trochę tani
Mam bardzo blisko, żeby go obejrzeć jednak ta cena.. Czy to nie za tanio jak za ten samochód? Co o nim sądzicie
http://otomoto.pl/rover-4...-C30783913.html

sTERYD - Wto Paź 01, 2013 12:27

Jak za taki pokiereszowany to nie za dużo. Tylna klapa ma inny kolor, lampy połamane, zderzak tylny malowany, zderzak przedni z sedana przedni, pas malowany, na nadkolach zamazana ruda, tapicerka nie wiadomo co pod tymi pokrowcami, ale boczki wiszą, pewnie podsufitka też, to na lewym błotniku to pogięte, czy takie dziwne refleksy? Spasowanie elementów też możnaby lepiej zorganizować. no i te chalogeny :/
szoso - Wto Paź 01, 2013 17:21

sTERYD napisał/a:
no i te chalogeny :/

To są pewnie dzienne :wink:
Jaki stan, taka cena ;)
Trzeba zobaczyć na żywo, może idzie coś z tym jeszcze zrobić.

soviet100 - Wto Paź 01, 2013 17:31

Przecież te samochody to trupy ani wyglądu ani czym jechać ani wyposażenia ani uznania to ile miało by to kosztować niby ?
fredii - Wto Paź 01, 2013 19:03

soviet100 napisał/a:
Przecież te samochody to trupy ani wyglądu ani czym jechać ani wyposażenia ani uznania to ile miało by to kosztować niby ?

Jak kupisz trupa to masz trupa. Wygląd to jest sprawa indywidualna. Mi Lexus też się nie podoba a stać mnie i nigdy bym tego nie kupił. Zresztą bez obrazy, ale z Ciebie to raczej kiepski elektromechanik? Skoro takie błahe pytania zadajesz na różnych forach, więc twoja opinia raczej dużo nie znaczy.

pencammm - Wto Paź 01, 2013 22:43

O fajnie ziomki, że jesteściee na tym forum :) Zawsze można się poradzić i tak dalej. 2 krotnie zaniża mój budżet. Dzieki za pomoc