Zobacz temat - [R 220SDI] Odległaść między podłużnicą a kółkiem alternatora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 220SDI] Odległaść między podłużnicą a kółkiem alternatora

Ukor - Wto Paź 15, 2013 22:51
Temat postu: [R 220SDI] Odległaść między podłużnicą a kółkiem alternatora
Potrzebuję kogoś kto ma SDi wersję z klimą, żeby zmierzył miej więcej w jakiej odległości jest kółko alternatora po którym chodzi pasek, od podłużnicy. Bo mam pewne wątpliwości czy po stłuczce nie przesuną mi się silnik na poduszkach :P


Raptile - Wto Paź 15, 2013 23:06

bardoz nikłe szanse zeby sie przesunał tymbardziej jak pakowałeś przodem, chyba ze dostałeś w bok podłużnicy
Ukor - Wto Paź 15, 2013 23:28

Dostałem tak 'po skosie' czyli lewa strona przodu :P Lewą podłużnicę musiałem trochę prostować. I myślę że mógł się silnik delikatnie przysunąć do prawej podłużnicy

[ Dodano: Wto Paź 15, 2013 23:28 ]
i jak kręcę wałem to chyba coś dociera delikatnie... Jutro to zlokalizuje :P

Raptile - Wto Paź 15, 2013 23:46

a to co innego ..jak sie przesunal to za malo podciagnieta prowadnica , ew jest regulacja na poduszce skrzyni
Ukor - Wto Paź 15, 2013 23:53

Podłużnice wyciągnąłem raczej dobrze. Wszystko ładnie już spasowałem, poskładałem i jest git :) Tylko właśnie mam obawy czy silnik nie jest za mocno do prawej przysunięty... No i to tarcie...
Więc tak dla porównania potrzebuję tą odległość

[ Dodano: Wto Paź 15, 2013 23:53 ]
Cytat:
silnik nie jest za mocno do prawej przysunięty...


(stojąc przodem do auta czytaj do lewej :P )

Raptile - Sro Paź 16, 2013 00:01

musial bym zobaczyc , ps trzymasz dla mnie te graty jeszcze ;)
Ukor - Sro Paź 16, 2013 00:13

Raptile,
Coś tam mam.... Te 'blaszki' do trzymania chłodnicy z góry, poduszkę skrzyni i mam z 5 halogenów z połamanymi zaczepami :P