Zobacz temat - [R216 Coupe] Puławy, proszę o poradę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R216 Coupe] Puławy, proszę o poradę

Skwirek - Pią Lis 01, 2013 06:25
Temat postu: [R216 Coupe] Puławy, proszę o poradę
Witam,

chciałem powrócić w Zacne Grono użytkowników marki Rover/MG i znalazłem opcję odpowiednią dla siebie, mianowicie R216 Coupe, konkretnie ten egzemplarz:

http://otomoto.pl/rover-2...-C30547177.html

Czy użytkownicy Coupe zauważają w nim jakieś nieprawidłowości?
Jest ktoś na forum, kto użytkuje takie auto z silnikiem K-series dłużej niż rok?
Jakieś problemy?
W których miejscach szukać korozji?

O dachu Targa już się naczytałem, o typowym HGF też wiem, rozrząd "podobno", co 60000mil, czyli wychodzi, że co 96000km. Widzę, że jest to wersja bez ABSu.

Pozdrawiam,
Skwirek

Markzo - Pią Lis 01, 2013 08:01

Jesli mnie pamięć nie myli, to to auto było wcześniej na allegro z wywaloną uszczelką pod głowicą.

Coupe miałem przez ponad 2 lata i 50kkm, swietne auto. Genialnie sie prowadzi i dobrze wygląda. Mam do niego ogromny sentyment, bardzo mało rzeczy sie psuło, czesci tanie, zawias solidny ;) troche środek trzeszczał i wiatr gwizdał przy tardze ale i tak był czad :D

tronsek - Pią Lis 01, 2013 10:36

Wygląda ładnie. Praktyczne nie ma czego się przyczepić, więc duża szansa, że auto nie bite, a to duży PLUS.
Skwirek napisał/a:
W których miejscach szukać korozji?
Tylne nadkola, spody drzwi.
To okrągłe wnętrze kompletnie mi nie leży, wolę swoje te kanciaste. Ale to rzecz gustu.

Skwirek - Sob Lis 02, 2013 06:56

Dziękuję Wam za odpowiedzi.

Markzo - powiedz masz może porównanie, jeżeli chodzi o głośność w środku z innymi pojazdami, wcześniej miałem Golf'a mk4 TDI - R216Coupe jest głośniejsze? Nie jeżdżę z prędkościami większymi jak 130km/h (głównie Ostrowiec-Warszawa).

Tronsek - pojadę obejrzeć - będę szukał korozji, ale mam nadzieję, że jej nie znajdę skoro to auto z Włoch.

Pozdrawiam.

Markzo - Sob Lis 02, 2013 07:21

tak jest głośniejsze ;) za to radocha nieporównywalna ;)
slax - Sob Lis 02, 2013 08:10

Oprócz 200coupe mam jeszcze r600, zawsze wydawało mi się ze r600 nie jest jakoś spejanlnie wygluszony, porównując do konkurencji. Teraz na codzień smigam cupetą, a jak przesiadam sie do r600 to jest dużo ciszej. Ale tak naj Markzo pize, cupe bez tego szumu wiatru, tego ze trzęsie i bardziej się w nim odczuwa prędkośc, nie byo by takie fajne. Jazda golfem do pięt mu nei dorasta :mrgreen:
Markzo - Sob Lis 02, 2013 08:15

Auto jest genialnie wyważone, prowadzi się świetnie ;) na Zlocie w Ślesinie udało mi się na torze pokonać Coupetą 1,6 nawet ZS180 2,5v6 ;) tutaj mała próbka tego co można nia wyprawiać ;)
http://markzo.wrzuta.pl/film/0xN28KlD3fj/rover

pelson91 - Sob Lis 02, 2013 08:19

error :(
Skwirek - Pon Lis 04, 2013 03:20

Witam,

Pan niestety nie miał czasu "pokazać" auta w Niedzielę, mimo usilnych próśb i argumentów, że mam czas na oglądanie auta tylko w niedziele.

Zakupiłem inne auto.

Proszę o usunięcie/zamknięcie tematu.

Wszystkim udzielającym się - dziękuję za pomoc.

Pzdr.