Zobacz temat - [R200] Problem z Centralnym Zamkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Problem z Centralnym Zamkiem

unnical333 - Nie Lis 03, 2013 13:21
Temat postu: [R200] Problem z Centralnym Zamkiem
Witam!

Kilka dni temu zauważyłem w moim Roverku że podczas zamykania samochodu przez pilota przestały migać 3x kierunkowskazy (Auto się zamykało normalnie). Podczas otwierania wszystko jest w porządku 1x migają. Dziś rano kiedy chciałem się dostać do samochodu zauważyłem że od drzwi kierowcy dzyndzelek jest w górze czyli były otwarte. Kiedy złapałem za klamkę włączył się alarm. (pozostałe drzwi były zamknięte - dzyndzelek na dole)- Czyli wczoraj normalnie zamknąłem pilotem . No i teraz mam problem bo na pilota zamykają się i otwierają wszystkie drzwi oprócz kierowcy. Sprawdzałem też czy kiedy samodzielnie wcisne dzyndzelek od drzwi kierowcy na dół to czy wszystkie drzwi się zamkną. Zamykają się ale na jakąś sekundę po czym z powrotem otwierają. Czy ktoś wie gdzie leży problem. Nie chcę od razu jechać do mechanika bo pewnie uzna że trzeba pół auta wymienić ... ?

leszczu - Nie Lis 03, 2013 13:30

Wygląda na problem z siłownikiem zamka, ewentualnie jakieś zwarcie w instalacji. obadaj wiązkę klapy tylnej i wiązkę drzwi
unnical333 - Nie Lis 03, 2013 13:34

Zapomniałem dodać że od kupna auta samochodu nie dało się otworzyć kluczykiem, jedynie pilotem. Kluczyk wchodzilł do zamka ale nie szło go przekręcić w żadną strone.
Harry - Pon Lis 04, 2013 21:41

moim temacie masz wyjaśnione
mam to samo