Zobacz temat - [R75]Pomylone kostki z tempomatu !!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]Pomylone kostki z tempomatu !!

arczi220 - Sob Lis 09, 2013 14:49
Temat postu: [R75]Pomylone kostki z tempomatu !!
Witam
I zdziwko założyłem rolete i podłączyłem pod czarną kostke niby (od tempomatu ) i roleta działa ,nie widze zielonej wtyczki do rolety :) ?? ? znalazłem wtyczke pod półką do rolety czarna i podłączyłem tam silnik z rolety wtyczka pasuje.Jak podłączyć teraz tempomat ?? ? nawet nie widze żadnej wtyczki za schowkiem pod sterownik a guziki już wymieniłem w kierownicy do tempomatu !! .
_________________

Pingiel - Sob Lis 09, 2013 16:17

Ja miałem obie wtyczki złączone pianką . jak tak nie miałeś to już ktoś musiał tam kombinować i może drugą wtyczkę sobie wyciął (tylko po co to nie mam pojęcia) . A z tego co pamiętam to tam wtyczek podłączeniowych chyba przy podłączaniu pomylić nie idzie.

[ Dodano: Sob Lis 09, 2013 16:06 ]
poczekaj zaraz wstawie fotke jak to wygląda

[ Dodano: Sob Lis 09, 2013 16:17 ]
Tak to wygląda u mnie. Jak widać wszystkie wychodzą z jednej wiązki i są kolorami podłączane do kolorów przycisków.

arczi220 - Nie Lis 10, 2013 12:07

U mnie ta czarna wtyczka niby do tempomatu idzie z wiązką razem do włączników podgrzewania foteli i ja podłączyłem do rolety i działa :) jak podłączyłem do włącznika tempomatu to guziczek sie tez załączał i miał podświetlanie.
Natomiast nie mam wtyczki do modułu tempomatu przekopałem pół auta i nic.

Szyfu - Nie Lut 19, 2017 19:56

Witam, gdzie mogę znaleźć kostkę do podpięcia modułu tempomatu.
Nic tam nie widzę. Zdemontowałem schowek i żadna czarna kostka nie widnieje.
Dodam, iż posiadam instalację do każdego włącznika pod panelem klimatyzacji temp., roleta, itp.
Może ktoś ma zdjęcie tej kostki.
Pozdrawiam
Adrian