Zobacz temat - [R 200] Ubywa płyn , lampka podsufitki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200] Ubywa płyn , lampka podsufitki

siejson - Pon Lis 11, 2013 18:39
Temat postu: [R 200] Ubywa płyn , lampka podsufitki
Witam wszystkich ! ;)
1. Pierwszym moim problemem jest ubytek plynu chlodniczego. Narazie mam wlana wode,chce wlasnie zalac autko plynem ale nie moge zlokalizowac gdzie ta woda ucieka.
Objawow HGF nie mam ostatnio podlozylem karton pod auto bo juz kiedys kapalo z pompy ale tez nic nie zauwazylem,a woda przeciez nie wyparowala ze zbiorniczka
2.Drugim moim pytaniem jest to , jak u was wyglada polozenie wskazowki od temperatury na liczniku,u mnie caly czas praktycznie jest troszke ponizej srodka,ostatnio wlaczyl mi sie wentylator od chlodnicy a wskazowka nawet nie drgnela , dodam ze mam malowane wskazowki,czy to moze byc problem ze wskazowka jest zbyt ciezka??
3. Ostatnie moje pytanie dotyczy lampki podsufitki.
Otoz ostatnio spotkalem sie z tym rozwiazaniem w Stilo i Focusie. Otoz po zgaszeniu silnika zapala sie lampka w podsufitce.Chcialbym zastosowac takie cos w swoim aucie. Czy ktos moglby podpowiedziec jak podlaczyc takowa lampke??

leszczu - Pon Lis 11, 2013 18:41

Wszystkie twoje problemy były już opisywane na forum.
siejson - Wto Lis 12, 2013 20:58

czy ktos zna odpowiedz na moje pytanie dotyczace lampki podsufitki??
Spiro - Wto Lis 12, 2013 22:44

najpewniej pierwsze objawy hgf lub uszcelka kolektora, mialem tak samo i niestety hgf, oddaj auto specowi a nie mietkowi w garazubo bedziesz robil 2x