Zobacz temat - [ Freelander ] Jaki kolor plastikowych nadkoli i zdezakow ]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [ Freelander ] Jaki kolor plastikowych nadkoli i zdezakow ]

dziej076 - Sob Lis 23, 2013 19:05
Temat postu: [ Freelander ] Jaki kolor plastikowych nadkoli i zdezakow ]
Witam wszystkich . Mam pytanie do znawcow tematu mianowicie bedac zwolennikiem brytyskich samochodow mam juz kolejny brytyjski samochod tym razem wybor padk na LAND ROVERa Freelandera 1.8 ES z 2001 roku . Mam takie pytanko samochod jest w srebrnym kolorze a zdezaki , nadkola sa dziwnie szare . Nie sa czarne ba nie wygladaja na wyblakniete bo np mam na przednim zdezaku zamontowane didatkowe swiatla i one sa na ewidentnie czarnym cosw rodzaju dodatkowego zdezaka . Teraz mam dylemat czy potraktowac to wszystko tza czarnidlem do zdezakow w zelu tak aby odzyskaly czarny kolor czy wystarczy ze psikne tzw bumper restorer i zamiast czarnego beda szarawe . Dodam ze lusterka a raczej pladtiki lusterek sa czarne a wiec czyzby zdezak i nadkola plastikowe az tak zbladky a reszta trzyma kolor ? Dodam ze nie ma mowy o wymianie np lusterek i dlatego sa czarne powod to to iz samochod jest od pierwszego wlasciciela kyorego znam i wiem ze nic nie kombinowal czy np mial dzwona i wymienial na nowe . Za kazda odp bede wdzieczny . Pozdrawiam z krainy deszczowcow Szkocji --- dziej
win32 - Nie Lis 24, 2013 10:40

Były i szare i całkowicie czarne (od MY'2002). Zupełnie niezależnie od koloru lusterek.

Mój np ma szare MY'2000


a ten ma czarne

dziej076 - Czw Gru 05, 2013 14:31

WIELKIE DZIEKI :mrgreen: uffff a juz sie martwilem ze mi te plastiki tak paskudnie wyblakly . Jest ok u mnie w modelu 1,8 ES w srebrnym kolorze plastiki sa szare nie czarne .To tak na przyszlosc gdyby ktos mial podobny dylemat . Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam z krainy deszczowcoe Szkocji ----- Andrzej