Zobacz temat - [R75 Diesel] Pilna prośba o ocene
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75 Diesel] Pilna prośba o ocene

Tan - Wto Lis 26, 2013 23:38
Temat postu: [R75 Diesel] Pilna prośba o ocene
W czwartek będe w okolicach, więc proszę o pilną ocene
Oba są z okolic, jak zauważyłem na tym forum, słynnego Płocka. Zatem należy się mieć na baczności, ale ponoć można kupić tam dobre auto. Zatem możecie sie wykazać, co tam w tym Płocku i okolicach sprzedają? Foty wygladaja na mocno retuszowane, ale może się myle.

http://allegro.pl/rover-7...3739256695.html

Drugi
http://allegro.pl/rover-7...3744482219.html

ARTUR1983 - Sro Lis 27, 2013 00:09

Ładnie zadbane.
Tak tylko zapytam miałeś kiedyś auto z białym wnętrzem?
Pięknie wyglądają i tez chciałem takie kupić i kupiłem tyle że z kremowym i podczas użytkowania szlak mnie trafiał że co chwile brudne to było.

Więc jak ci to nie przeszkadza i masz czas ze szmatka latać co chwile to auto idealne.:)

To taka moja dygresja.

rafalmis1 - Sro Lis 27, 2013 00:27

Pierwszy ma obrzytą kierownicę. Poducha źle wygląda w stosunku do kierownicy
Tan - Sro Lis 27, 2013 10:21

Jasne i brudzaca sie skora, mnie to nie przeszkadza. Moje auta zawsze sa bardzo czyste i zadbane, poza tym sa swietne srodki do czyszczenia skory i konserwacji. Auta nie mialem z jasnym wnetrze, dlatego chce miec, ale mam kremowa skorzana kanape w domu, moj kot ja kocha i tylko przed nim musze ja chronic.

Bardziej, mnie interesuja niescislosci w wygladzie zewnetrznym, widzialem tu na forum magikow, ktorzy z foto widzieli co bylo malowane i gdzie uderzone auto, gdzie ja nic po foto nie widzialem.

Poza tym, moze ktos ogladal juz te auta, ale krazy opinia o sprzedajacych?

rafalmis1 - Sro Lis 27, 2013 11:18

Na forum kilka razy spotkałem się z opinią, że na samochody z Płocka trzeba uważać. Nie miałem do czynienia wiec tylko powtarzam.
pazdzi0h - Sro Lis 27, 2013 11:53

Pierwszemu brakuje oznaczen wersji silnikowej na drzwiach oraz lakierowane progi , zderzaki, trochę podejrzane napinacze przód ale to do stwierdzenia na miejscu

chyba, ze auto jest z koncowki 2002 roku bo od 2003 nie bylo juz tych oznaczen a progi i dokladki zderzakow w kolorze nadwozia

SeniorA - Sro Lis 27, 2013 15:22

Oczywiście jak zwykle mijają się z prawdą, w obu nie ma komputera pokładowego, kontroli trakcji tym bardziej ESP ,a w drugim tempomatu.

[ Dodano: Sro Lis 27, 2013 15:22 ]
Tan napisał/a:
Foty wygladaja na mocno retuszowane, ale może się myle.
nie mylisz się , np. jasna skóra była w jednym kolorze "sandstone beige".