Zobacz temat - [220SD] Ściąga podczas jazdy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [220SD] Ściąga podczas jazdy

silnoreki2000 - Wto Gru 17, 2013 23:15
Temat postu: [220SD] Ściąga podczas jazdy
Witam, otóż od pewnego czasu mam pewien problem a mianowicie z układem kierowniczym. Podczas jazdy ściąga mnie na lewą lub prawą stronę. Nie jest to jakieś straszne ściąganie, ale przy większych szybkościach bardzo odczuwalne. Myślałem, że to od końcówek drążków kierowniczych bo były już bardzo lichutkie. Zostały wymienione na nowe, ustawiona zbieżność i problem pozostał. Problem może tkwić w samych drążkach ? czy też może w maglownicy ?
komoss - Sro Gru 18, 2013 20:50

Był kiedys twoj rover bity?? ja miałem to samo jechałem nagle auto zaczeło ściągac na lewo.Podjechałem do mechanika wszedł pod kanał spojżał mechanicznym okiem i powiedział (panie te auto było bite a os jest zrobiona tak zeby się tylko trzymało).Wymieniłem wszystko co zalecił i po sprawie.Jedź do jakiegos dobrego mechanika niech się przejedzie niech posprawdza i ci powie
silnoreki2000 - Sro Gru 18, 2013 22:56

Oj nie, autko nie było bite. Kupione 2 lata temu od pierwszego, szanującego właściciela. problem pojawił się jakieś 2 msc temu. Z początku trochę a terraz bardziej.
MD - Sro Gru 18, 2013 23:44

Silnołapci2000, może skrzywienie felgi albo wada ogumienia?
wooy11 - Czw Gru 19, 2013 17:09

Tak na szybko bym przerzucił tylne koła na przód i sprawdził zachowanie.....tez obstawiam ze może cos nie halo z "obuwiem" ;)