Zobacz temat - [R25] przednie wycieraczki nie działają tylna sama się uruch
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] przednie wycieraczki nie działają tylna sama się uruch

mrowka1985 - Sob Sty 18, 2014 21:20
Temat postu: [R25] przednie wycieraczki nie działają tylna sama się uruch
Witam mam problem z moimi wycieraczkami w roverku 25 otóż przednie nie działają a tylna sama się uruchamia bez włączenia na biegu wstecznym dodatkowo ciągle mi wywala bezpiecznik od nich przepala się od razu po przekręceniu zapłonu, macie jakieś pomysły na tą przypadłość niestety nie znalazłem podobnego problemu na forum jak mój.
Brt - Sob Sty 18, 2014 21:23

szukaj hasła "blaszka parkowania" ... w technicznym FAQ chyba jest też opis tej przypadłości ...
mrowka1985 - Sob Sty 18, 2014 21:34

dziękuje :) znalazłem jutro to obejrzę może przez nadpalone styki wywala bezpiecznik spróbuję ogarnać
sTERYD - Sob Sty 18, 2014 22:14

Druga rzecz do poszukania dla Ciebie to wiązka tylnej klapy
mrowka1985 - Sob Sty 18, 2014 22:51

:) dzieki również sprawdzę już raz rozbierałem od środka tylną klapę gdy pękł mi przewód od spryskiwaczy z tyłu, dodatkowo naprawiłem zacinający się zamek nie odbijał na lince wiecznie się otwierała klapa aż zaczęło mi podginać mocowanie zamka a pęknięty przewód spryskiwaczy doprowadzał do spięć wywalało mi bezpiecznik od świateł mijania
MUcha88_OKC - Czw Sty 23, 2014 00:44

Jak wcześniejsze rzeczy nie pomogą zajrzyj do kostki przy silniku przednich wycieraczek. Ja ostatnio miałem tam gnój i wycieraczki działały jak chciały...
mrowka1985 - Czw Lut 06, 2014 14:17

witam :) wybaczcie za zwłokę ale niestety brak czasu i marna pogoda mnie troszkę przyblokowały otóż wykręciłem silniczek od wycieraczek przeczyściłem blaszki, jedna była krótsza prze-lutowałem ją skręciłem i działa :) sam jestem ciekaw jak długo :P