Zobacz temat - [R25] Pilnie szukam pomocy. zgasł podczas jazdy (kapa silnik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Pilnie szukam pomocy. zgasł podczas jazdy (kapa silnik

PitBull89 - Sro Sty 22, 2014 18:42
Temat postu: [R25] Pilnie szukam pomocy. zgasł podczas jazdy (kapa silnik
Witajcie mojej kobiecie wczoraj padło rano auto tz. ujechała ok 800 metrów złapało zamulenie i zgasło podczas jazdy .

-Sprawdziłem iskra jest
-świece ok
-pompa paliwa pompuję
-pasek rozrządu cały
-akumulator nowy naładowany


Auto kęci ale nie odpala :( więc postanowiłem scholować rovera do mechanika ponownie sprawdziliśmy wyżej wymienione rzeczy oraz sprawdziliśmy kompresję i tu niespodzianka :???: Kompresja tylko hmm nie wiem na jakim cylindrze ale chyba 1, i 2 wynosiło 11 , na 3 wynosiło 8 a na 4 wynikało na 0 :( WTF ;/ ? Może być przyczyną niepalenia autka ? Co mogło być przyczyną takowej usterki olej wymieniony i nie ubyło ani grama . Instalacja LPG w aucie założona ok 3 miesięcy temu .

Mechanik wyliczył mi koszt naprawy na dzień dzisiejszy jutro będzie ściągał sondę by sprawdzić jak wygląda tłok . Koszt ok 1300 zł z planowaniem głowicy i robocizną , zawory,uszczelniacze i wszystko co potrzebne .

Sorry może chaotycznie napisane ale jestem troszkę zmieszany co do odczuć :(

Doradźcie cosik .

Markzo - Sro Sty 22, 2014 18:45

a rozrząd dobrze ustawiony?
PitBull89 - Sro Sty 22, 2014 18:49

hmm jutro sprawdzimy czy nie przeskoczył , kurde niedawno wymieniany rozrząd przebieg autka obecnie 97 tyś ksiązka serwisowa itd.