Zobacz temat - [R75] Przetarta tapicerka słupka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przetarta tapicerka słupka

Dawidovs - Wto Sty 28, 2014 14:48
Temat postu: [R75] Przetarta tapicerka słupka
Witam forumowiczów!

Spać mi nie daje jedna rzecz: mam przetarte od pasów bezpieczeństwa (jak i pewnie spora część z was) osłony słupków środkowych w sedanie. Kolor tapicerki jasny welur. Pytałem się już kilki tapicerów i jak na razie odmowy: a to nie ma takiego materiału a to mu się nie opłaca. Pytanie czy ktoś już to naprawiał i zna jakiegoś dobrego tapicera co to zrobi?
Już myślałem żeby może jakąś ramkę z paska materiału zrobić ale efekt pewnie będzie gorszy niż teraz.
Swoją drogą np. Passat B6 ma plastikowe osłonki na pasy - rozwiązanie bardzo praktyczne bo nie tnie tapicerki.
Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?

Zmieniłem ostatnio kierownicę na drewnianą i psują mi te boczki wygląd :P

kalafior - Wto Sty 28, 2014 19:39

kup na szrocie uzywke


http://allegro.pl/rover-7...3847580905.html

Dawidovs - Sro Sty 29, 2014 08:26

Aleś podpowiedział :roll: Kup taką sam i zobacz jaka będzie :P Każda jest przetarta :P
Pieta - Sro Sty 29, 2014 08:45

Dawidovs napisał/a:
Aleś podpowiedział :roll: Kup taką sam i zobacz jaka będzie :P Każda jest przetarta :P


Moje auto ma 10 lat i 290 tysiecy i nie ma przetarć w tym miejscu

Za to mam zgnite wewnętrzne uszczelki zgarniajace tylnych szyb i musze z tym żyć bo nowe nie do kupienia a uzywki również pognite. Tak to jest jak się ma auto mało popularne

kalafior - Sro Sty 29, 2014 09:49

Dawidovs napisał/a:
t;]Każda jest przetarta


wróżka jestes


Dawidovs napisał/a:
Kup taką sam i zobacz jaka będzie


mi nie jest potrzebna tylko tobie

Dawidovs - Sro Sty 29, 2014 09:50

Pieta, ja też miałem zgnite ale można znaleźć dobre używki.
Przede wszystkim sprawdź ogłoszenia na tablicy jak ludzie piszą, że mają całe rovery na części. Mi udało się tak znaleźć gościa co miał takie listwy mimo że ich nie wystawiał.
Listwy które dostałem były już delikatnie podpuchnięte na końcach.
Wyczyściłem pod gumką luźne kawałki aluminium, podkleiłem uszczelki do amelinum i na końcu pomalowałem sprayem czarny z puszki.
W ten sposób zabezpieczyłem aluminium przed dopływem wilgoci. Jak narazie od 8 miesięcy spokój. Spróbuj, polecam.
A tych plastików słupków to będe szukał aż znajdę.

tomi24lbn - Sro Sty 29, 2014 16:13

http://allegro.pl/sam04-t...3924082468.html . Kolor tkaniny podobny :)