Zobacz temat - [R25] Gdzie można kupić lampe stopu do spojlera
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Gdzie można kupić lampe stopu do spojlera

gucius132 - Sro Sty 29, 2014 18:04
Temat postu: [R25] Gdzie można kupić lampe stopu do spojlera
gdzie mógłbym kupic lampe stopu do spoilera. Wszedzie szukam i nigdzie nie moge znalezsc. chciałbym zeby byla przezroczysta chodzi mi mo Rovera25
leszczu - Sro Sty 29, 2014 18:12

http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-GRID001147
Tylko tutaj.

skiba18 - Sro Lut 05, 2014 00:06

Podepnę się i zadam pytanie czy mówicie poważnie, bo mam troszkę inny problem, jakiś poprzedni właściciel musiał dobierać się do lampki oświetlającej tablice i ją uszkodził, ale świeciła z tym, że zbierała się woda w środku itd, były cyrki. Chciałem się z tym uporać i podczas jej demontażu (ktoś mądry to pokleił) zrobiłem z niej puzzle. Takie pytanie czy idzie gdzieś zakupić takową lampkę, albo jakimś chałupniczym sposobem przerobić z innych aut ? Będę bardzo wdzięczny :)
Harry - Sro Lut 05, 2014 14:18

Cytat:

Podepnę się i zadam pytanie czy mówicie poważnie, bo mam troszkę inny problem, jakiś poprzedni właściciel musiał dobierać się do lampki oświetlającej tablice i ją uszkodził, ale świeciła z tym, że zbierała się woda w środku itd, były cyrki. Chciałem się z tym uporać i podczas jej demontażu (ktoś mądry to pokleił) zrobiłem z niej puzzle. Takie pytanie czy idzie gdzieś zakupić takową lampkę, albo jakimś chałupniczym sposobem przerobić z innych aut ? Będę bardzo wdzięczny :)

od 200, zr, 25 czerwoną używaną kupisz bez problemu