Zobacz temat - [r420] Buczenie po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r420] Buczenie po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon???

jaro467 - Pią Sty 31, 2014 17:53
Temat postu: [r420] Buczenie po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłon???
Witam panowie, problem jak w temacie, gdy wsiadam do auta po dłuższym postoju i chcę zapalić to w momencie gdy przekręcam kluczyk i świece się grzeją coś buczy spod maski, tak jakby się jakiś silniczek ustawiał (tak mi sie kojarzy ten dźwięk)A dzieje się to od jakichś może 3 tyg. Za chwilę cichnie ja odpalam auto i nic poza tym się nie dzieje ale wcześniej tak nie było dlatego bym chciał wiedzieć co to takiego. Dodam że po jeździe gdy zgaszę auto i ponownie odpalam za np godzinę ten objaw już nie występuje, a gdy postoi znów 1 dzień/2 dni/ tydzień to jest tak jak opisałem. Czy orientuje się ktoś co by to mogło być?? Będę wdzięczny za jakieś sugestie co sprawdzić gdzie popatrzeć itp.

[ Dodano: Pią Sty 31, 2014 17:53 ]
Noi jak panowie nikt się nie oientuje?? To może podpowiecie mi gdzie dochodzi najpierw napięcie w aucie po załączeniu się kontrolek na pulpicie?? Nie mam niestety ksiązki do niego kurde wiec Was pytam. Przecież chyba to nie żaden przekaźnik bo one się tak nie zachowują nie?

sTERYD - Pią Sty 31, 2014 19:18

http://www.roverki.pl/por...o-roverkow.html
Poczytaj techniczne faq.