Zobacz temat - [R75] Bardzo gorące powietrze z nawiewów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Bardzo gorące powietrze z nawiewów

haszczyc - Czw Lut 13, 2014 19:45
Temat postu: [R75] Bardzo gorące powietrze z nawiewów
Witam w końcu zdecydowałem się opisać mój problem który pojawia się w sezonie zimowym, nawiew mam ustawiony na 2 poziom, mając ustawioną temp np 20 i 20 po lekkim zagrzaniu się silnika strasznie gorące zaczyna wydobywać się powietrze z nawiewów, na pewno to nie jest ustawione te 20 stopni bo jest bardzo gorące, bez różnicy czy jest ustawiony nawiew na szybę czy na twarz, zawsze jest to bardzo gorące powietrze, do tego dochodzi też to, że przy mocnym skręcie w prawo bądź lewo nagle da się wyczuć że leci zimniejsze powietrze, przy mocniejszym skręcie ma to coś wspólnego z tym moim problemem? czasami jak jadę w dłuższą trasę jak mam ustawioną temp na 20 to po jakimś dłuższym odcinku ponad 50km leci zimniejsze powietrze takie realne 20 stopni które było ustawione, sam nie wiem od czego zacząć czujnik temp działa dobrze, co mi radzicie ?
MaReK - Sob Lut 15, 2014 13:36

Jezusie... haszyc. Spróbuj swój post wyedytować, a następnie poprawić go w taki sposób aby dało się to ze zrozumieniem przeczytać :) Użyj kropek, więcej niż dwa przecinki... nie spiesz się tak, tym bardziej że problem jest już od dawna ;)

Dopływ zimnego powietrza masz ustawiony na On czy Off? To pokrętełko na górze, centralnie na desce pomiędzy dwoma środkowymi nawiewami.

haszczyc - Pon Lut 17, 2014 13:46

MaReK napisał/a:
Dopływ zimnego powietrza masz ustawiony na On czy Off? To pokrętełko na górze, centralnie na desce pomiędzy dwoma środkowymi nawiewami.
faktycznie pomogło :) tylko nie sądziłem że przekręcenie tego pokrętła będzie miało taki wpływ na to:) dzięki